Prohlídka pivovaru nabitá akcí a zábavou

Nenechte si letos v létě ujít jedinečný zážitek v pivovaru Gambrinus v Plzni! Během interaktivní prohlídky si zakopete penalty, zahrajete na kytaru nebo se projedete na starém náklaďáku. Po prohlídce pivovaru budete o pivu Gambrinus vědět všechno.

Poznejte, jak se pivo Gambrinus vaří

Samotná prohlídka vás nejprve zavede do provozu pivovaru, kde se dozvíte, jak sládkové vaří pivo Gambrinus a dohlížejí na jeho kvalitu. Poznáte suroviny, tradiční postupy a nejmodernější technologie, které stojí za tímto českým pivem.

Pobavte se v interaktivní Gambrinus Aréně

Reklama

Neopakovatelný zážitek vás čeká v interaktivní „Gambrinus Aréně“. Projedete se v čase na historickém náklaďáku a dozvíte se, kdo se zasadil o obnovení pivovaru, který byl během náletů v roce 1945 téměř zničen.
Zúčastníte se také penaltového rozstřelu na interaktivním plátně a zkusíte podržet svůj tým v rozhodujícím okamžiku zápasu. V souboji kytar si zase zahrajete na hlavní scéně největšího českého festivalu po boku Tří Sester nebo Kabátu a možná v sobě objevíte skrytý rockový talent.

Ochutnejte pivo Gambrinus a naučte se ho správně čepovat

Na závěr prohlídky vás čeká ochutnávka několika typů piva Gambrinus, během které vám jeden z pivovarských odborníků vysvětlí, jak se pozná kvalita piva a jak o něj má správně pečovat. Pod odborným dohledem si také sami vyzkoušíte správné čepování.
Po dobu vaší návštěvy v pivovaru můžete parkovat svoje plechové miláčky v areálu pivovaru zcela zdarma.

Odvezte si suvenýr s sebou
Sebe nebo své blízké můžete potěšit originálním pivním dárkem. Bohatý výběr najdete v dárkové prodejně na historickém nádvoří pivovaru.

Party víkendy v pivovaru Gambrinus
V pátek nebo v sobotu večer si dokonce můžete uspořádat v pivovaru Gambrinus párty pro svoje kamarády. Více informací najdete na stránkách pivovaru.

Koncerty každý čtvrtek na nádvoří pivovaru

Přes léto se každý čtvrtek od 19 hodin na nádvoří plzeňského pivovaru konají koncerty známých i začínajících kapel. Vstup je zdarma. Více o programu najdete na stránkách pivovaru.  
Vezměte kámoše nebo klidně celou fotbalovou jedenáctku včetně trenéra a vyrazte do pivovaru Gambrinus v Plzni, kde si vychutnáte jak nejoblíbenější české pivo, tak unikátní prohlídku.

Pivovar Gambrinus
Plzeňský Prazdroj, a.s.
U Prazdroje 7, 304 97 Plzeň
Tel.: +420 377 062 888
E-mail: exkurze@gambrinus.cz

www.pivovar.gambrinus.cz
Otevřeno je denně po celý rok.
Aktuální časy prohlídek zjistíte na zde nebo na tel: +420 377 062 888.
Doporučujeme rezervaci prohlídky předem.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama