Pro návštěvníky Valašska je připraven nový celoroční turistický průvodce

Vsetín 11. ledna (ČTK) – Destinační společnost Valašsko připravila pro návštěvníky tohoto regionu celoročního turistického průvodce. Obsahuje nabídku turistických zajímavostí Valašska, tipy na výlety ke skalám, rozhlednám, památkám, také na cyklovýlety nejen po cyklostezkách. „V našem regionu dosud nebyl vytvořen jednotný turistický průvodce, který́ by nabízel ucelený přehled turistických zajímavostí napříč celým územím,“ uvedla v dnešní tiskové zprávě Martina Hovořáková z destinační společnosti.

Reklama

„Jednotný turistický průvodce tak návštěvníkům Valašska nabídne přehlednou nabídku turistických zajímavostí regionu a pomůže se jim lépe zorientovat v území a získat informace, kde co vidět a zažít a co by určitě neměli minout,“ uvedla Hovořáková.

Průvodce je určen pro návštěvníky všech věkových kategorií, především pro rodiny s dětmi a aktivní seniory. „Je sestavený pro celoroční návštěvu Valašska a je členěný na rozhledny, památky a zajímavosti, skály na Valašsku, cykloturistiku, pěší turistiku, zimní sporty, ale i na tipy, kde se osvěžit, relaxovat či si užít wellness,“ uvedla Hovořáková. Průvodce je zdarma k dispozici v informačních centrech.

Valašsko patří k regionům vyhledávaným turisty například kvůli přírodě, turistice či zimním sportům.

jmk hj

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama