REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora
V okolí

Při žádosti o půjčku není nutné dokládat příjmy

12. 12. 2021

Jestliže není možné doložit příjmy tak, jak to vyžadují bankovní instituce, pak je druhou možností nebankovní věřitel. Zde najdete půjčku bez doložení příjmů.

Při žádosti o půjčku není nutné dokládat příjmy

Mnoho klientů bankovních institucí má v případě žádosti o půjčku tu zkušenost, že bylo nutné buď přesně doložit své příjmy anebo mít s sebou ručitele. V současné době se lze tomuto požadavku vyhnout.

  • Není to ale myšleno jako nahrávání nesolidním žadatelům anebo poskytovatelům úvěrů.
  • Jde o to, že někteří žadatelé prostě nemohou přinést od svého zaměstnavatele doklad o tom, jak vysoké měli příjmy za žádané období.

Může se například jednat o klienty, jejichž zásadní příjmy pocházejí kupříkladu z pronájmů nemovitostí či jiných výdělečných činností. Pro tyto klienty je tedy vhodnou variantou půjčka bez doložení příjmu. Tento typ produktu poskytují většinou pouze nebankovní věřitelé a jedná se tedy o produkt, který můžete najít pod souhrnným označením nebankovní půjčka. Jestliže je váš požadavek na půjčku spíše nízký, pak by mohla být také řešením rychlá půjčka. Ani v tomto případě není nutný žádný ručitel.

REKLAMA

Půjčky se zástavou

V případě, že se rozhodnete pro úvěr s vyšší cílovou částkou, pak by mohla být vhodná půjčka se zástavou nemovitosti. Tento druh půjčky poskytují jak bankovní, tak i nebankovní věřitelé. V bankovní sféře se těmito produkty většinou myslí klasické hypotéky.

  • Hypotéka může mít dvě různé podoby.
  • Buď zastavíte nemovitost, kterou jste díky hypotéce právě zakoupili.
  • Anebo dáte do zástavy nemovitost, která je ve vašem vlastnictví.

Informace o aktuálních úrokových sazbách i ostatních podrobnostech, vám prozradí hypoteční kalkulačka, která je k dispozici na webových stránkách. Na těchto stránkách také najdete seznam bankovních poskytovatelů, kteří nabízejí své produkty s různými podmínkami.

REKLAMA

  • Po zadání několika údajů vám hypoteční kalkulačka sestaví řebříček bankovních věřitelů od toho, který má pro vás nejvýhodnější nabídku.
  • Většinou se objeví tři nejvýhodnější nabídky.  
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA