Představujeme Penzion Uno jako ideální štaci pro výlet

Chcete se podívat do města, které proslavil Tomáš Baťa? Máme pro vás tip na levné ubytování ve Zlíně. V oblíbeném penzionu najdete vše, co je k dobré dovolené třeba. A veškeré pamětihodnosti i další zábavu budete mít, co by kamenem dohodil.

Turistické zajímavosti i kulturní akce na dosah ruky

Reklama

Rodinný Penzion Uno se nachází poblíž zalesněných kopců jen kousek od centra Zlína, dojdete sem volným krokem za 10 minut. Nedaleko od něj se nachází třetí nejnavštěvovanější ZOO v ČR – ZOO Lešná, hrad Buchlov a mnoho dalších zajímavých míst.

V penzionu se pravidelně ubytovávají návštěvníci a partneři nejrůznějších akcí, které se v okolí pravidelně pořádají. Koná se tu například známý festival Masters of rock, akční Barum Czech Rally Zlín, Vizovické trnkobraní nebo Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež.

Zlínsko je stvořené pro cestování pěšky, na kole, autem i na lodi

Z penzionu se můžete vydat na mnoho zajímavých míst. Udělejte si třeba romantický výlet do nedaleké Kroměříže, nebo se projeďte okolím po některé z místních cyklostezek. Baťův kanál navíc umožňuje i úchvatné cesty lodí. Můžete se tu plavit jeho zákruty nebo strávit pár příjemných dnů na hausbótu. Tuhle vodní pohodu si určitě zamilujete. Ostatně, i tyto lokace se zasloužili o to, že se svatby ve Zlíně pořádají čím dál častěji.

A pokud chcete cestovat po svých, samotný Zlín vám nabídne mnoho zajímavých míst, které určitě stojí za prozkoumání. Vydejte se třeba po stopách slavného obuvníka, navštivte Obuvnické muzeum, podívejte se na Vilu Tomáše Bati a nezapomeňte ani na malebné domky vystavěné pro dělníky.

Obědy, večeře i speciální degustační večery

Za dobrým jídlem nemusíte nikam daleko. Báječně si pochutnáte přímo v penzionu. Restaurace UNO nabízí ve svém jídelníčku sezónní lahůdky odlehčené české gastronomie. Připravují se tu jak tradiční česká jídla, tak i specificky regionální pochoutky vycházející z bohatství Zlínského kraje.

Aby byla zajištěna co největší čerstvost jídel a pestrost nabízených pokrmů, obměňují se nabízené pochoutky téměř denně a doplňují je ještě různé gastronomické akce. V restauraci ve Zlíně si tak pochutnáte nejen na obědě či večeři, můžete zajít i na speciální degustační večer, které se tu pravidelně pořádají.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama