Prahou trochu jinak

Znáte dobře hlavní město České republiky? Tak schválně, na netradiční procházku po netradičních místech vás zve vlakový dopravce Leo Express.

Tipy pro podzimní procházku po Praze

Reklama

Pokud si chcete užít podzimně zbarvenou Prahu, doporučujeme okruh přes Vyšehrad nebo Nové Město, a dále přes Karlův most, která vede kolem krásných kostelů.

Nezklame vás ani vycházka do Petrské čtvrti nebo do Starého židovského města. Za zastavení určitě také stojí Staroměstská radnice, a to nejen kvůli historickým sálům. V neposlední řadě stojí za doporučení dům U Kamenného zvonu anebo Anežský klášter.

Můžete zůstat věrni také nejnavštěvovanějšímu místu v Praze, a to Pražskému hradu a katedrále sv. Víta na hradním nádvoří.

Foto: ©Leo Express

Koupit jízdenku do Prahy

Váš výlet do Prahy můžete začít i zakončit stylově. Moderní vlaky Leo Express vás dovezou spolehlivě a pohodlně až do samotného centra hlavního města. Můžete si vybrat z několika cestovních tříd – od luxusnějších Premium Class, Business Class a Economy Plus Class až po standardní, avšak velmi pohodlnou třídu Economy. Během cesty se o vás postará tým stevardů, u kterých si můžete objednat občerstvení a nápoje z palubního menu.

Foto: ©Leo Express
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama