Pozvánka na Slavnost města „Novojičínští na vodě a na moři“

Bohatou nabídkou aktivit a zážitků přispěje Návštěvnické centrum v Novém Jičíně do programu tradiční Slavnosti města, letos na téma „Novojičínští na vodě a na moři“ a zároveň jako oslava 100 let skautingu ve městě.

Reklama

V sobotu 10. září od 9:00 do 17:00 hodin bude mít veřejnost volný vstup do obou expozic. Zatímco v Expozici klobouků bude probíhat fotosoutěž nazvaná Na každou hlavu se klobouk najde, tvůrčí ateliér spojený se zdobením památečních kloboučků a program plný kvízů a soutěží pro všechny generace s názvem Klobouk plný odpovědí, v Expozici generála Laudona se z vás stanou vojenští rekruti, kteří budou v zábavné hře odhalovat tajemství slavného vojevůdce. Nezapomeňte se zastavit i v galerii, kde spatříte výstavu se stoletému jubileu místního skautingu!

V tutéž dobu – tedy od 9:00 do 17:00 hodin – vás Návštěvnické centrum pozve ke komentovaným vyjížďkám městem v historickém autobusu. Vozidlo Tatra z roku 1929 bude vyrážet každou půlhodinu z Tyršovy ulice, od 12:00 do 13:00 hodin bude mít technickou přestávku. Projížďky budou bezplatné, autobus pojme nejvýše 12 lidí. Poslední jízda začne v 16:30 hodin.

A to není všechno! Po celý den bude Masarykovo náměstí dějištěm Novojičínského jarmarku s pestrým výběrem řemeslných výrobků a dobrot. Tak přijďte, těšíme se na vás!

Více informací: www.icnj.cz

Foto: ©Nový Jičín

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama