Pojištění domácnosti online. Ušetříte tisíce korun ročně

Ve chvíli, kdy máte vlastní bydlení a chcete si být jisti, že vaši domácnost výrazně neohrozí některá z katastrof, vyplatí se průběžně platit pojištění domácnosti. Nikdy nevíte, kdy vás například v panelovém domě někdo vytopí, dojde u vás v domě k požáru nebo vám některý z živlů poškodí majetek.

Individuální podmínky

ReklamaPojištění nemovitosti nebude pro každého stejné, jelikož různým lokalitám, hrozí rozdílné katastrofy. Požáry jsou například obecnější, ale povodně už se vyskytují spíše jen v okolí vodních toků. Zvažte proto své vlastní bydlení, uvědomte si všechny okolní hrozby, a teprve poté běžte vybírat produkt. Zatímco pojištění nemovitosti chrání váš dům, konkrétně zdi, stropy a další části, za vybavení odpovídá spíše pojištění domácnosti. Online ho můžete sjednat za pár minut.

Pečujte o svou domácnost během své nepřítomnostiNezáleží na tom, jestli svůj dům opouštíte dlouhodobě z důvodu dovolené, pracovní cesty nebo jej denně necháváte bez dozoru. V takových chvílích dochází nejčastěji k loupežím, a právě na ty se vztahuje pojištění domácnosti.

Co zahrnuje pojištění domácnostiTápete stále v tom, co všechno pojištění domácnosti zahrnuje? Vybavení se může poškodit, vlastní nepozorností dochází k poničení nábytku nebo jiného vybavení, či se poškodí některý ze spotřebičů. V takovém případě přicházejí na řadu vždy nečekané výdaje. Pokud nemáte peníze stranou, možná se vám nepodaří je pokrýt. Pojištění domácnosti vám ale nabízí pomocnou ruku. Díky takové službě se budete mít na koho obrátit a získáte kompenzaci škody, ať už jde o kotel, pračku nebo prasklé trubky.

Co můžete pojistit

  • Elektronika
  • Nábytek
  • Osobní věci či sportovní vybavení
  • Stavební součásti
  • apod.

Pojištění domácnosti online za 5 minut

Až budete hledat pojištění domácnosti, kalkulačka pojištění domácnosti vám online formou pomůže zjistit, jak vysoké náklady byste měli odvádět, aby byl váš domov kompletně v bezpečí, stačí jen vyplnit krátký formulář, který se týká stavu vaší domácnosti a určíte, jaké poplatky vás čekají.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama