REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Podívejte se na 8 nejžádanějších ubytování na Slovensku a v České republice!

Dovolená to není jen odpočinek a poznávání nových míst. Pro pohodu a klid je potřeba vybrat i vhodné ubytování. Volit můžete z nepřeberného množství různých ubytovacích zařízení. My jsme pro vás vybrali 8 nejvíce žádaných ubytovacích variant na Slovensku a v Čechách. Možná vás budeme naší nabídkou inspirovat.

1. Chalupa s vyhřívaným bazénem

Vydáte-li se na dovolenou do okolí Prachatic, zarezervujte si ubytování v obci Němčice. Chalupa nabízí ubytování až pro 12 osob ve čtyřech ložnicích. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi. Dokonalou relaxaci a odpočinek poskytuje vnitřní bazén, sauna nebo vířivka. Odpočívat můžete i venku. Zde je k dispozici venkovní posezení a terasa. Příjemnou atmosféru vykouzlí venkovní krb. Celý pozemek je oplocený. U objektu je prostor pro parkování až tří automobilů. Objekt se dá využívat během celého roku.

2. Chalupa pro tebe

Chystáte se na jižní Moravu? Pak se vydejte do okresu Blansko. V Jedovicích u jezera na vás čeká příjemná Chalupa pro tebe, do které je možno ubytovat 8 osob. Spaní je zajištěno ve třech ložnicích, dvě místa jsou na přistýlkách. Chalupa je vhodná i pro rodiny s dětmi. Kromě příjemného ubytování nabízí chalupa i wellness procedury, vnitřní a termální bazén, saunu a vířivku. Během chladných dnů pobyt zpříjemní kamna, v nichž je možno si zatopit.

REKLAMA

Dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci naleznete i na zahradě. Její součástí je altánek a venkovní posezení. To doplňuje gril a terasa. Součástí objektu je i parkovací stání pro dva automobily.

3. Luxusní srub

Chcete si během své dovolené vychutnávat skutečný luxus? Pak se ubytujte v luxusním srubu, který na vás čeká ve Frýdlantu nad Ostravicí, na severní Moravě, v oblasti Valašska. Ve srubu se může ubytovat 8 osob, pro které jsou k dispozici 4 ložnice. Srub je vhodný i pro rodiny s dětmi. Odpočinek a relaxaci podpoří sauna a vířivka, které představují výbavu srubu. Využít můžete i venkovní posezení s terasou a grilem. Pozemek, na kterém se srub nachází, je oplocený. U objektu zaparkují až 4 automobily.

4. Penzion St. Leonhard

Chcete trávit svůj zasloužený odpočinek na samotě a v klidu? Pak se vydejte na Šumavu. U obce Chudenín-Uhliště na vás čeká u lesa a u řeky Penzion St.Leonhard. Vybrat si můžete jeden ze 13 pokojů nebo dvou apartmánů. Do penzionu se vejde celkem 45 osob, které mohou využít 17 ložnic. Ubytovaní hosté mají k dispozici vnitřní bazén, saunu a masáže. Součástí venkovního posezení je altánek a terasa. Využít můžete také ohniště nebo gril. U objektu je prostor pro parkování celkem čtrnácti automobilů.

5. Chata penzión Škerda

V oravském regionu, v obci Zuberec, u potoka v horách, na vás čeká Chata penzion Škerda. 8 apartmánů ubytuje celkem 31 osob, na které zde čeká 10 ložnic. Kromě klidu a pohody si můžete užívat i masáže. Venkovní část výbavy představuje ohniště, venkovní krb a gril. Odpočívat můžete v altánu nebo ve venkovním posezení. Chata je vhodná i pro rodiny s dětmi. Celý pozemek je oplocený. Automobil můžete zaparkovat u objektu. Je zde připravených 10 parkovacích míst.

6. Chata Medvedica

Chystáte-li se do Nízkých Tater, využijte nabídku ubytování v dřevěné Chatě Medvedica. Ta je posazena do krásného přírodního prostředí rekreační oblasti Dolní Lehota. Chata je vybavená velmi moderně a na své si přijdou i velmi nároční hosté. Stylová roubenka nabízí ubytování až pro 12 osob, které naleznou pohodlí ve čtyřech ložnicích. Venkovní pohodu podtrhne ohniště, altán a gril. Parkovací místa naleznout 3 automobily přímo u objektu.

7. Chata Bystrinka

Milujete lesní prostředí a chystáte se do Tater? Pak využijte možnost ubytování ve stylové roubence Bystrinka určené pro celoroční pobyt, která se nachází u obce Pribylina. Nádherná roubenka poskytne ubytování pro devět osob, na něž čekají tři ložnice. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi. Pohodu a relaxaci si můžete užívat v sauně, která je tu pro vás připravená. Dostatek prostoru pro odpočinek nabízí i venkovní posezení nebo altánek. Chutné jídlo si připravíte na ohništi, v kotlíku nebo na venkovním grilu. Přímo u objektu se nacházejí 4 parkovací místa.

8. Chata Balux B

Rekreační oblast Demänovská Dolina, vesnice Lúčky, ukrývá zbrusu novou a luxusní chatu. Chalupa Baux B, která je zařízená designově, s vkusem a citem. Ubytování je zde možné během celého roku. Chata nabízí ubytování pro 6 osob, na které zde čekají 3 ložnice. Využít pro svůj odpočinek můžete také saunu, která je součástí objektu. Zahřeje vás především v chladném zimním období. Příjemnou atmosféru vykouzlí také krb. Přímo u objektu mohou zaparkovat dva automobily.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA