Po Čechách i Evropě pohodlně s elektroskládačkou

Prázdniny skýtají spoustu možností, jak strávit čas. Někdo má rád písečné pláže, lehké šimrání mořského vánku, průzračně čisté moře, prozkoumávání přímořských měst a památek… Také vás už lákají prázdninové toulky?

Reklama

Nejen na prázdninových výletech se osvědčují skládací elektrokola LOVELEC. Když skládací, tak zaručujeme, že se vejdou do karavanu nebo také do auta. Dovolí vám zajet do místního obchodu, užijete si je na výletech.

Na elektroskládačky LOVELEC se můžete spolehnout. Jsou ideálním společníkem na cestách pro svou skladnost a také výkonnost. Jednoduše se s nimi manipuluje, mají dostatečný dojezd až 100 km, díky kterému můžete poznat spoustu okolních památek, zajet si do centra města na zmrzlinu, oběd, či nákup. Malá kola poskytnou pocit bezpečí i starším osobám, díky regulaci sedla i řídítek jsou vhodná pro všechny výšky i věkové kategorie. Integrovaná baterie v rámu je na první pohled neznatelná, motor vám pomůže s jízdou po rovině, případně také do kopců. Elektrokola jsou trendy a sami poznáte, co všechno vám umožní poznat. Užijte si prázdniny bez omezení!

Skládací elektrokola LOVELEC Flip, Izar a Lugo. Foto: ©LOVELEC

Česká značka LOVELEC přináší od roku 2010 elektrokola pro celou rodinu, pro všechny, kteří chtějí trávit čas aktivně. Portfolio značky zahrnuje městská elektrokola do běžného provozu v aglomeraci, skládací e-kola na brouzdání městem nebo na dovolené, trekingová elektrokola pro příznivce delších tras a horská pro rekreační milovníky hor a náročnějších terénů. Elektrokola LOVELEC se vyznačují robustní celohliníkovou konstrukcí rámu s doživotní zárukou. Splňují očekávání i náročnějších uživatelů díky využití výkonných japonských motorů, jako i dostatečné kapacity baterie s dvouletou zárukou. Elektrokola LOVELEC umožní všem radost z jízdy.

www.lovelec.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama