Pivovar žije akcemi i v září

Léto pomalu končí, ale i na podzim jsme pro vás v pivovaru připravili spoustu akcí, na které se můžete těšit. Hned první pátek v září se Pivovarské muzeum zapojí do Muzejní noci a v pivovaru se 4. září bude konat každoroční Prazdroj cup. V průběhu měsíce pak nádvoří Prazdroje ožije hned několika festivaly jídla, řemesel, ale i koncerty skupiny Škwor a Chinaski.

BURGER STREET FESTIVAL – 10. – 12. září od 10 do 20 hodin

Reklama

Milujete burgery? Tak to je pro vás Burger Street Festival, který se koná opět na nádvoří našeho pivovaru, to pravé! Přijďte ochutnat nejen klasické hovězí burgery, ale i vegetariánské, veganské a další. Těšit se můžete samozřejmě i na čepované pivo Pilsner Urquell přímo u zdroje.

SLOW MARKET – 18. září od 9 do 17 hodin

Přijďte na třetí Slow market, který se koná v sobotu 18. září na nádvoří pivovaru. Kromě zajímavých a originálních výrobků pro vás budou připravené workshopy či škola čepování s mistry výčepními. Chybět nebude ani skvělé jídlo a pití. Pro děti budou připraveny zábavné atrakce, jako krásný historický kolotoč a mnoho dalšího.

FESTIVAL POLÉVKY – 19. září od 11 do 17 hodin

Třináctý ročník plzeňského Festivalu polévky opět provoní nádvoří našeho pivovaru! Česká klasika, asijská exotika nebo chutě mořských plodů? Přijďte ochutnat a rozhodnout, kdo vaří nejlepší polévky nejen v Plzni! Jako tradičně se budou polévky vařit ve 40 l kotlích přímo před vaším zrakem. Tak dorazte, všichni totiž ví, že polévka… je grunt!

Více informací o akcích najdete na Zážitky / Prazdroj Visit

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama