Pandy červené, netopýři, záchranná stanice. Zoo Brno má v září co nabídnout

Také vás fascinují netopýři? Létající myši spojené se spoustou hrůzostrašných legend? A naopak vás rozněžní pohled na roztomilé pandy červené?

Reklama

Oba tyto zvířecí druhy 17. září slaví svůj mezinárodní svátek. Oslavu jim chystá i brněnská zoo a my vás na ni srdečně zveme. O pandách červených se dozvíte spoustu zajímavého při speciálním komentovaném krmení. V odpoledních hodinách si nenechte ujít zajímavou přednášku o netopýrech. Proč visí hlavou dolů, jak je to s jejich krvelačností, to vše a mnohem více vám o těchto zajímavých tvorech popovídá odborník na slovo vzatý doc. Jan Zukal z Ústavu biologie obratlovců AV ČR.

O týden dříve, 10. 9., vás zveme na Den otevřených dveří v naší Záchranné stanici Jinačovice. Jak takové zařízení vypadá, jak funguje, to vše se dozvíte při komentované prohlídce areálu. A nejen to. Čeká vás poznávání dravců a sov naší fauny, dozvíte se jak zacházet s nalezenými zvířaty. Můžete být svědkem toho, co je odměnou pro každou záchranou stanici – vypuštění zvířete zpět do volné přírody. Záchranná stanice se svým návštěvníkům otevře v čase 9–17 hodin.     

Tak kde se potkáme?

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama