Památky a zážitky vetknuté do medailí aneb vyražte s ražbou CMQC

Je mnoho krásných míst v České republice, které stojí za to navštívit a uchovat ve své paměti všechny vzpomínky. Zpestřete své výlety za krásami sbíráním originálních pamětních medailí.

Reklama

Z památek, jako jsou hrady, zámky, církevní objekty, vyhlídkové věže, muzea, poutní místa, historické restaurace, a to nejen ty v Česku a na Slovensku, ale i v Polsku, si můžete odnést věčný suvenýr od ryze české společnosti Pamětní ražba CMQC.

Jde o originální suvenýr, který se díky své kvalitě, líbivosti a rozumné ceně stal vyhledávaným sběratelským suvenýrem. Pamětní ražba CMQC je vždy oficiálně schválena majitelem anebo provozovatelem objektu. Návrhy jsou dílem akademické malířky Jitky Jelínkové. Pamětní ražby jsou raženy z ručně vyráběných ocelových raznic, v základním provedení v mosazi, dále v bílé mosazi a ručně upravené na staromosaz. Společnost CMQC se tak snaží podpořit zájem o české památky a pamětihodnosti. Síť CMQC je zastoupena ve všech 13 krajích České republiky na více než 500 místech a prodej pamětních ražeb probíhá přímo v objektech, pro které byly ražby vyrobeny, prostřednictvím prodejního automatu anebo pultového prodeje. Síť pamětní ražeb se rozšiřuje i do zahraničí, zejména Slovensko a Polsko. Kompletní katalog lze najít na www.pametni-mince.cz . Rovněž můžete využít mobilní aplikaci, kde všechny medaile najdete.

Google PLAY

Appstore

https://apps.apple.com/us/app/pam%C4%9Btn%C3%AD-mince-cmqc/id1609601348

Foto: ©Pamětní ražba CMQC

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama