Paddleboardy v Pardubicích jedou

Soutok řek Labe a Chrudimky je v Pardubicích živým místem. Kromě krásného parku tu najdete království vodních radovánek – paddleboarding, šlapadla a zábavní park na vodní hladině.

Reklama

K létu dovádění ve vodě prostě patří – a u pardubického Parku Na Špici najdete hned několik možností, jak se vydovádět dosyta. SUP Paddleboarding má všechno, co pro mokré radovánky potřebujete. Už několik let jsou tu k mání pohodové paddleboardové jízdy po řece Chrudimce nebo Labi – a tím to jen začíná. Podle počasí se můžete vydat také na noční sjezd řeky z Kunětic a užít si několika kilometrovou cestu zpět do Pardubic nebo zažít lekce jógy přímo na vodě. Paddleboarding je relax, při kterém zapojíte i svaly na těle, o kterých jste ani nevěděli, že je máte.

© Foto: Pardubicko

Pokud není paddleboard vaší první volbou, půjčte si místo něj kanoi, ve které budete na vodní hladině možná trochu jistější. Nově jsou k dispozici také šlapadla, na kterých můžete vesele čeřit hladiny řek, a ještě vám zbydou volné ruce na drink nebo dobrou zmrzlinu. Šlapadla jsou čtyřmístná, takže se vejdete i s dětmi či přáteli.

V SUP Paddleboarding myslí i na vaše ratolesti – přímo na hladině řeky Chrudimky najdete Fun Water Park, nafukovací atrakce tvořící zábavnou opičí dráhu. Sranda na celé odpoledne zaručena! Navíc pokud si půjčíte paddleborad, vstup do Fun Water Parku máte zdarma.

Fun Water Park, © Foto: Pardubicko

Když vás voda omrzí, vyměňte ji jednoduše za koloběžku – další dopravní prostředek, který tu mají k půjčení. Na koloběžce se vydejte na průzkum centra Pardubic nebo zamiřte po Labské cyklostezce na nedaleký hrad Kunětická hora.

© Autor: Hanka Krejbichova Photography
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama