Orlické hory – tam každá žena rozkvete!

Ptáte se proč právě tam? Orlické hory a Podorlicko překvapí nejen laskavou přírodou a domácí atmosférou, ale navíc pestrou nabídkou speciálně na míru ženám. Vypravit se můžete za krásou, sportem, odpočinkem, ale také za zážitky, životními příběhy a dobrým jídlem. Udělejte si radost!    

Reklama

Za krásou se můžete vydat například na řeku Divokou Orlici, kterou lze bez přehánění označit za českou Loiru, neboť stejně jako na slavné francouzské řece i zde najdete stará šlechtická sídla, doslova zámek za zámkem, navíc každý z nich nabízí zcela jiný a originální zážitek.
Vytříbenou kulturu pak nabídne Nový Zámek v Kostelci nad Orlicí, který vám mimo jiné odkryje, jak to bylo s láskou v biedermeieru.

Relaxaci vám přinese pobyt na některém z horských wellness hotelů, farmě či ranči, koupání ve venkovní kádi anebo povídání o léčivých bylinkách. Protáhnout své tělo můžete třeba na běžeckém okruhu Lanškrounských rybníků, na jedinečných cyklo a in-line stezkách kolem řeky Tiché Orlice nebo na horském hřebenu, kam vás pohodlně vyvezou lanovky.

Vyčistěte si u nás myšlenky a jakkoliv podpořte svoji schopnost tvořit. Je jedno, zda to bude díky některé ze zdejších tvořivých dílen, díky harmonizačnímu programu nebo plánování vašeho rodinného výletu. Dopřejte si potřebnou regeneraci a vydejte se k nám!
Nový webový portál www.krasnadikyhoram.cz je zaměřen sice na ženy, ale díky rubrikám „S dítětem“ a „Kde odložit muže“ je inspirací pro celou rodinu.


Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama