REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 9.6. a svátek má Stanislava

Nový rodinný tobogán, 2x větší areál, to je léto v Aqulandu Moravia

9. 8. 2020
Letní sezóna je tento rok v Aqualandu Moravia nabitá novinkami! Na návštěvníky tady čeká spoustu nového dobrodružství a zážitků. Areál Aqualandu Moravia je od letošního léta 2x větší díky novému letnímu areálu, který otevřel své brány ve středu 8.7. 2020.
 

Do velké rodiny tobogánů, skluzavek a bazénů přibude spousta novinek. Nově také můžete do areálu vstoupit i z druhé strany aquaparku, díky novému vchodu se šatnami.

Největší lákadlem letošního léta je nový rodinný tobogán High Five. High Five je unikátem v celé Evropě, nejblíže najdete tobogán podobného typu na Kanárských ostrovech. Na tobogánu se svezete pětkrát nahoru do kopce a zase z kopce dolů. Jízdou i vzhledem připomíná spíše horskou dráhu a je tak ideální volbou pro milovníky adrenalinu, ale i pro rodiny s dětmi, které mají chuť zažít léto plné dobrodružství. Užijete si jedinečnou jízdu dlouhou 242 metrů. Tobogán je navíc také ,,chytrý´´! Před jízdou vždy zváží posádku, aby byla jízda do kopce bezpečná. Jde o technologickou vychytávku, která umožňuje nejen jedinečnou jízdu do kopce.

REKLAMA

Mezi další nová lákadla patří třeba dětský vodní svět s atrakcemi nebo klidná řeku Lazy River. Na řece Lazy River si užijete jízdu na raftu s jedinečným výhledem na Pálavu a projedete téměř celý nový areál. Kromě spousty zábavy, si během jízdy můžete vychutnat i drink na vodním baru, aniž byste museli odcházet z vody. Zábavu pro naše nejmenší zaručí dětský vodní svět s báječným splash parkem plným vodních trysek, chrličů a spoustou dalších vodních prvků.  Během léta bude dětský vodní svět také ve znamení animačního programu. Těšit se můžete třeba na závody motorových lodiček, do kterých se určitě rádi zapojí děti, ale i nejeden dospělý.

K létu v Aqualandu Moravia samozřejmě patří i stávající bazény a atrakce, jako jsou unikáty ve střední Evropě Abyss a Boomerango, tobogány, na kterých je letní zábava o level výš. K letnímu areálu patří i jedinečné stánky s občerstvením, bazén plný zábavy Fun&Swim, vlnobití nebo opalování s drinkem v ruce. Aqualand Moravia se stane i pro vás ideálním místem pro letní dovolenou, tak neváhejte a vyrazte!

www.aqualand-moravia.cz

 

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA