REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Netradiční muzea zvou k návštěvě i v zimě!

6. 1. 2020

Vyrazit za zábavou můžete i v zimních měsícím a nemusí se zdaleka jednat jen o zasněžené sjezdovky. Zábavu si užijete i v netradičních muzeích po celé ČR.

Pokud nepatříte mezi milovníky zimních sportů, a nebo si chcete jen chcete zimu zpříjemnit krátkým výletem po vlastech českých, vyzkoušejte některé ze zajímavých muzeí, o které u nás rozhodně není nouze. Vzít s sebou můžete vzít i děti – ty se nejen pobaví, ale také se i něco dozví.

REKLAMA

Líbit se jim určitě bude v Muzeu čokolády a marcipánu v jihočeském Táboře. Kromě této lahůdky si při rezervaci pobytu v Táboře vyhraďte čas i na návštěvu Muzea husitství, Muzea Lega. Milovníky záhad a tajemna láká i o víkendech Muzeum tajných spolků v Lokti v Karlovarském kraji. Dozvíte se tu zajímavé informace o Iluminátech, zednářích, rosekruciánech a dalších utajovaných společenstvích. Ubytování v Lokti po prohlídce muzea nemusíte dlouho hledat. Přímo v budově muzea nabízí útulné pokoje Penzion Masonic house.

V zimních měsících přijde více než kdy jindy k chuti i dobrá pálenka. Jednu z nejlepších můžete okoštovat při návštěvě muzejní expozice vinařství a páleničářství v Hotelu Skanzen v Modré na Slovácku.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA