REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Nejen Sněžka, ale i odpočinek a klid na horách

Odpočiňte si a načerpejte síly, čerstvý horský vzduch má omlazující účinky. Vyzkoušejte gastrotoulky, objevte horské lesní pěšiny a vyhlídky na údolí i vrcholky. Navštivte wellness a nezapomeňte využít slevy s Kartou hosta.

Utečte před horkem a prachem měst do hor, kde je chladnější počasí. V Peci se vydejte na krátké procházky po okolí, které vám rozpumpují krev v těle. Ideální je trasa Okolo Pece nebo výlet do Modrého dolu, kde se otevírá nádherný výhled na Studniční horu. Malebné staré roubenky můžete obdivovat ve Velké Úpě. Na převýšení vyzrajete lanovkami, ať už jedete na Portášky, Sněžku nebo Hnědý vrch. Na cestách vždy narazíte na boudu nebo odpočívadlo.

Doporučení: Využijte 30 % slevu s Kartou hosta na lanovku na Sněžku v kombinaci se slevou pro seniory.

REKLAMA

Dávají vám klouby po delším výletě najevo, že je čas zastavit? Navštivte wellness, bazén nebo vyzkoušejte masáž. Vaše tělo i mysl se zregeneruje a vy můžete vyrazit za dalším nejchutnějším kyselem. Ve Veselém výletě si prohlédněte výstavu nebo nakupte suvenýry pro své nejbližší. Večer si zpestřete bowlingem nebo koncertem.

Doporučení: Věděli jste, že se v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě pořádají festivaly? Přijeďte ochutnat ten nejlepší guláš v soutěži Krakonošův guláš nebo lokální piva na Krkonošském festivalu minipivovarů.

Kulturní akce, turistické trasy nebo slevy s Kartou hosta naleznete na webových stránkách Pece pod Sněžkou.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA