Navštivte Schlosshotel v Mariánských Lázní


Mariánské Lázně, to jsou nádherné lázeňské parky, romantické kolonády a půvabné pavilony, příjemné kavárny a útulné hotely. A právě jeden takový hotel je dobré znát. Rodinný hotel Schlosshotel v zámeckém stylu s autentickou chorvatskou kuchyní a wellness službami Vám pomůžeme si oddychnout z každodenního stresu.

Vítejte u nás nebo jak se také říká “Dobro došli”, což je gesto přátelství, které chceme, aby si naši hosté pamatovali, a především se k nám znovu s radostí vraceli.

Na co se můžete těšit

V zámecké budově v klidné části Mariánských Lázní se nachází 24 dvoulůžkových pokojů, 5 pokojů Superior a jeden jednolůžkový pokoj. Mimořádně oblíbená je restaurace Balkaněros se zahradní terasou, romantická vyhlídková věž a samozřejmě wellness i balneo provoz, který nabízí různé druhy masáží a léčebné procedury.
V našem hotelu panuje Česko-chorvatská atmosféra, která zaručuje srdečnost, přátelství, a známé chutě kuchařského umu obou zemí.
Reklama

V Čechách je jen hrstka míst, kde si vychutnáte speciality, které znáte z dovolené v Chorvatsku. Delikatesy jako jsou Pljeskavice, Čevapčiči, Ražnjiči, či Musaka si tu můžete dopřát v té nejlepší kvalitě. Skvělou volbou je zkusit víkendový pobyt na 2 noci.

Těšíme se, že si při objevování krás západočeských lázní vyberete právě náš hotel.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama