Nakupujte jízdenky s odloženou dobou splatnosti

Milujete cestování? Nyní máte skvělou příležitost nakupovat jízdenky s odloženou splatností o 14 dní, aniž byste zaplatili korunu navíc.

Nová služba Mall Pay je vhodná pro všechny, kdo cestují s vlaky a autobusy společnosti Leo Express. Za jízdenku nemusíte hned platit, navíc můžete získat 10% cashback z ceny jízdného, který vám bude připsán na zákaznický účet.

Co je odložená platba?

Uskutečněním odložených plateb obsluhuje zákazníky jedna ze společností zprostředkujících zajištění splácení jejich závazků prostřednictvím služby Mall Pay. Tato služba vám umožní odsunout si platby za své nákupy o 14 dní. Nejedná se o žádnou formu spotřebitelského úvěru nebo kreditní karty. Schválení služby funguje individuálně, v případě, že vám byla v minulosti transakce zamítnuta, můžete to zkusit bez obav znovu.

Jak Mall Pay funguje?

Mall Pay je služba pro široké spektrum veřejnosti. Teď už nemusíte mít hotovost na účtu, přitom si můžete pořídit nejrůznější zboží a služby okamžitě. Za tyto nákupy nezaplatíte ani korunu navíc. Služba je pro zákazníky zdarma. Každý nákup musíte uhradit do 14 dnů. Jakmile se blíží doba splatnosti, připomene vám to Mall Pay SMS zprávou a také prostřednictvím e-mailu.

Mall Pay je služba, která zákazníkům poskytuje celou řadu výhod. Za každou zaplacenou 100 Kč dostanete jako odměnu 1 bod. Body pak lze vyměnit za slevy až ve výši 50%. Chcete-li získat finanční prostředky přes Mall Pay, musíte projít ověřením identity a posouzením důvěryhodnosti zákazníka a ověřením pomocí SMS kódu. Tento úkon je velmi rychlý.

Jak si odložit platbu za jízdenku?

Chcete-li využít možnosti odložené platby Mall Pay, stačí navštívit e-shop či využít aplikaci k nákupu různých typů jízdenek pro jízdu vlakem, autobusem i minibusem Leo Express. Váš výlet s rodinou či cestu na dovolenou tak zaplatíte se čtrnáctidenním odstupem. Včasným nákupem s odloženou platbou si zajistíte jízdenky například v období, kdy končí či začínají prázdniny, na neděli i na období vánočních svátků. Chystáte se na adventní trhy či za rodinou? Stačí si koupit jízdenku a využít odložené platby. Odložená platba je skvělým řešením. Nemusíte stát ve frontách nebo čekat, až vám dorazí na účet výplata.

Odložená platba je stále více populární a představuje velmi výhodnou formu platby za online nákupy zboží i služeb. Tato platba vám umožní nakupovat zboží nebo služby přes internet bez jakýchkoliv dalších nákladů.

Odsuňte si platbu o 14 dní

Pro odložené platby existují určitá omezení. Obvykle si můžete objednat zboží, jehož hodnota nepřesáhne stanovený limit. Pravidelnými platbami prostřednictvím vybrané služby je však možné zvýšit maximální hodnotu koše na vyšší částky, než je limit na první nákup. Tento limit je nastaven individuálně na základě ověření pomocí SMS zprávy a souhlasu se zpracováním osobních údajů. Na poprvé si lze zpravidla pořídit jízdenky či zboží a služby v hodnotě max. 2 000 Kč.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama