REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 31.5. a svátek má Kamila

Na inlinech z Českých Budějovic do Hluboké

20. 9. 2020
Podzimní počasí přeje zábavným projížďkám na inline bruslích. Nevšední sportovní zážitek vás čeká například na cyklostezce z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou. Delší a oblíbená trasa je vhodná pro inlinové výlety jednotlivců i celých rodin.
Pokud jste během letních prázdnin nestihli pořídit inliny a projet některou z českých stezek, nevadí. Kolečkové brusle klidně nazujte na podzim a užijte si krásnou a pohodlnou cestu krásami jižních Čech.
Cyklostezka z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou je při cestě tam a zpět dlouhá více než 20 kilometrů. Vzhledem k rovinatému povrchu ji ale hravě zvládnou zkušení jezdci i občasní sportovci. Klidně s sebou vezměte také děti.
Vyrazíte od plaveckého stadionu v Českých Budějovicích a dále pojedete po upravené asfaltové trase podél řeky Vltavy. Kromě šumění řeky si vychutnáte i pohled na menší rybníky, mezi kterými cyklostezka vede.
Po cestě si můžete udělat krátkou přestávku. Ideálně v Bavorovicích, kde se občerstvíte dobrým jídlem a pitím.
 
Jízda na upravené trase z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou patří k nejkrásnějším inlinovým zážitkům v Česku. Dávejte ale pozor, abyste se po cestě vyhnuli srážce s ostatními bruslaři a cyklisty, kterých hlavně o víkendu potkáte spoustu.
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA