REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 10.6. a svátek má Gita

Na apríla se v Lovosicích nebudete nudit

Pestrý duben odstartuje 1. 4. v Centru kultury Lovoš Ples vína a to hned na dvou pódiích. V LOVO Divadle zahraje orchestr „Baranijanka“  a v LOVO Café, kde budou soustředěni též vinaři z vinařské oblasti severních Čech se svým lahodným mokem, plnokrevná cimbálovka. Celý večer se ponese v tematickém duchu, tombola a překvapení nebudou chybět.

V neděli 2. 4. přijede potěšit děti Michal Nesvadba se svým nejnavštěvovanějším představením, v kterém dokáže rozveselit nejen dětské publikum.

Dne 5.4. tradičně jako každou první středu v měsíci zahraje věčně zelené melodie Áda Škarda band. Ve čtvrtek připravilo Centrum kultury Lovoš ve spolupráci se sdružením Úsměv=zdraví Den zdraví. Od 13 hodin je nachystám pro širokou veřejnost program zahrnující přednášky o důležitosti pohybu, léčivých svíčkách ale součástí jsou i praktické znalosti a dovednosti k vyzkoušení. Ve čtvrtek 13. 4. bude od 17h rovněž v LOVO Divadle Aprílový koncert ZUŠ s podtextem – Napříč žánry, který jistě potěší široké spektrum posluchačů.

REKLAMA

Následný týden 18.4. v úterý se mohou milovníci sborového zpěvu těšit na koncert sborů pořádaný Charitou, který se odehraje v kostele sv. Václava od 17h. Zazpívají Tutti Pazzi, Koťata a Koťátka, Školáček.

Ve čtvrtek proběhne další z pravidelných koncertů ZUŠ, tentokrát třídní koncert žáků J. Holečka a Z. Honců, zaměřený na dechové nástroje.

V pátek 21. dubna si všichni mohou přijít zatančit na 2. Jarní bál. Speciálním hostem bude letos Adam Mišík, k tanci i poslechu zahraje lovosická kapela D.Ex Tempore. Dne 26.4. v LOVO Divadle od 20 h začíná divadelní představení Proutník pod pantoflem, komedie plná zvratů, prekérních situací a bizarních postav, které to celé ještě víc zamotávají, kterou do Lovosic přiveze soubor Random.

Další den si přijdou na své milovníci folku. Na Open Mike totiž zahraje Amazonka trio. Zajímavým hostem bude Jana Erdela Teriérová. V pátek bude Centrum kultury hostit v LOVO Café Komorní duo vibrafon s klavírním doprovodem a Vokálním uskupením Panoptikum. V LOVO Divadle pak od 20 h bude sál Lovoše hostit ples Centra sociální pomoci Litoměřice. Dubnové zábavy završí 30.dubna v lesoparku osmička tradiční pálení čarodějnic, pořádané DDM ELKO, kde nebude chybět hudba, občerstvení ani soutěž Miss čarodějnice.         

Přijďte zažít apríl do Lovosic!

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA