Motokáry ve Starém Městě v Uherském Hradišti

Disponujeme jednosedadlovými motokárami, dvousedadlovými pro dospěláka s dítětem, károu pro handicapované jezdce ovládanou pomocí rukou, ale také dětskými kárami a závodní motokárou Birel.

Reklama

Venkovní motokárová dráha je umístěna na okraji areálu REC Group u kruhového objezdu vedle společnosti Hamé. Na trati najdete jak technické pasáže, tak rychlé úseky s prudkým bržděním do vracáku, ale i rychlá a pomalá esíčka. Trať má špičkový povrch a asfalt je vysoce přilnavý i za mokra, takže dráhu můžete brázdit za jakéhokoliv počasí, dokonce i za tmy, jelikož dráha je i osvětlená.

Každá jízda je měřena časomírou, která po projetí přes startovní a cílovou čáru každému jezdci ukáže na monitoru aktuální čas kola. Po skončení jízdy jsou časy všech účastníků vyhodnoceny a vytištěny. Výsledná listina obsahuje datum, čas každé jízdy, číslo motokáry, počet ujetých kol, čas nejrychlejšího kola a rychlost.

K dispozici máme několik typů motokár

10 jednosedadlových motokár
3 dvousedadlové motokáry pro jízdu dospělé osoby s dítětem
1 motokára pro handicapované jezdce upravená na ruční ovládání pomocí tzv. „pádel“. Možná je i kombinace řízení nohou a rukami.
2 mini motokáry Easy pro naše nejmenší návštěvníky ve věku od cca 6 let
2 dětské motokáry
1 závodní motokára Birel s originálním podvozkem konstruovaná na závody na kartingových okruzích. Motokára je postavená pro profesionální karting, je mnohem rychlejší, lehčí, jezdí na závodních gumách a samozřejmě je již bez ochranného rámu. Vzhledem k typu motokáry je možné káru zapůjčit pouze zkušeným jezdcům, kteří umí s motokárami jezdit, dokáží jezdit ideální stopu a vyvarují se jakémukoliv kontaktu s pneu na trati.

Provozujeme dětskou školu jízd

Škola jízd je určená pro děti začátečníky s minimální výškou 115 cm. Minimální věk dítěte je orientační, může to být už od 5-7 let. Především záleží na vyspělosti dítěte a na délce nohou, aby dosáhlo na pedály. O tom, zda je dítě způsobilé jízdy, rozhoduje obsluha. Děti jezdí na zodpovědnost dospělého doprovodu. Mohou se však zúčastnit i děti na různých stupních dovedností a zkušeností s kartingem, pro každého dokážeme flexibilně přizpůsobit individuální program.

Kde: Brněnská 1372, 686 03 Staré Město, Uherské Hradiště

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama