Město na kole – cyklistický festival pro celou rodinu 12. a 13.4. náplavka Rašín

Pražské Rašínovo nábřeží se 12. a 13. dubna stane atraktivní cyklistickou zónou. Náplavka se promění v ráj pro všechny fanoušky jízdy na kole, a to v jakékoli formě.

O víkendu 12. a 13. dubna se zde koná třetí ročník oblíbeného cyklistického festivalu Město na kole. V sobotu přivítáme návštěvníky od 10:00 do 22:00 a v neděli od 11:00 do 18:00 hod.
Sobotní večer obohatí od 22:00 hodin after party v pražském P.M. Clubu. Město na kole se pořádá pod záštitou primátora hl. města Prahy Tomáše Hudečka a starostky městské části Praha 2 Jany Černochové.
Město na kole je víkendový festival zaměřený na aktivní odpočinek pro celou rodinu. Program celého víkendu je proto složený z dětské, sportovní a vystavovatelské části.
Rozsáhlá dětská zóna se zaměří na zábavu a dopravní vzdělávání nejmenších cyklistů, a to především na Oranžovém dopravním hřišti.Sportovní zóna bude plná adrenalinových exhibicí a akrobatických disciplín na slopestylové dráze. Sportovní program připravuje známý závodník Richard GASPI Gasperotti.

Reklama

Vystavovatelská část představí široké veřejnosti žhavé novinky ze světa cyklistiky, nové trendy v oblasti městské, akrobatické i sportovní cyklistiky, servis, poradenství, novinky ve vybavení kol, ale také zajímavé informace o cyklostezkách a dalších aktualitách pro aktivní trávení volného času na kolech.

Více informací na www.mestonakole.cz a

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama