Mělnické kulturní léto – Mekul 2013

Mělnické kulturní centrum, o.p.s.  a  Sdružení Eko-logika, se rozhodly navázat na předchozí úspěšný ročník a opět uspořádat během letních měsíců kulturní přehlídku Mělnické kulturní léto, aneb Mekul 2013.

Festival poběží od 22. června, kdy bude zahájen v rámci Dvořákova hudebního festivalu koncertem skupiny Docuku na náměstí Míru, do 30. srpna kdy zahraje tamtéž Radim Hladík a Blue Effect.

Na hudební scéně
se zdarma představí kapely jako Docuku, Vltava, Robert Křesťan a Druhá tráva, Michal Prokop Trio, Jan Spálený  & ASPM, nebo Radim Hladík a Blue Effect. Na nedělní odpoledne 25.8. je připraven program pro seniory, v rámci kterého zahraje Mělničanka a Mělnická cimbálovka.

Reklama

Na scéně letního kina budou promítnuty filmy jako Grandhotel, Osada havranů, Kawassakiho růže, Příběh o Zoufálkovi, Božský Evan a mnohé další.

Návštěvníci se kromě koncertů a filmů mohou těšit také na letní volnočasový park pro rodiny s dětmi, tentokrát na téma “PRÁZDNINY V CIRKUSU”, který se uskuteční v Masarykově kulturním domě a přilehlém parku od 22. 7. do 9. 8. Každý den zde budou probíhat zajímavé soutěže a programy pro rodiny s dětmi, kreativní výtvarné dílny a hudební či sportovní programy pod vedením lektorů. Vždy v pondělí a ve středu budou promítnuty filmy z letošního ročníku mezinárodního festivalu Anifilm, každou středu odpoledne se děti mohou těšit na malé pohádkové divadelní představení. 

Ke spolupráci byla přizvána další občanská sdružení v Mělníku, DDM Mělník a ZUŠ Mšeno. Akce proběhne za podpory města Mělník a generálního partnera Skupiny ČEZ.
Více informací na www.mekuc.cz
Kulturní akce

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama