Lyžování nekončí. Skiareál Špindlerův Mlýn uzavře zimní sezónu až na Velikonoční pondělí

Zima ještě rozhodně neřekla své poslední slovo. Na horách začíná znovu sněžit, a dokonce i mrznout. Jarní lyžovačku ve Špindlerově Mlýně si tak mohou zájemci užít až do pondělí 18. dubna. Skiareál stále nabízí dobré lyžařské podmínky, půl metru sněhu na sjezdovkách, poloprázdné svahy a nulové fronty u turniketů. K dispozici je šestisedačková lanovka ve Svatém Petru. S přestávkami je v provozu i Hromovka.

Reklama

Přestože je jaro v plném proudu, do hor se vrátila zima a sníh. Lyžařská sezóna rozhodně nekončí. Ve Špindlerově Mlýně si mohou zájemci užít lyžovačku až do Velikonočního pondělí 18. dubna. „Zdá se, že zima opravdu ještě neřekla své poslední slovo. Ve Špindlu začalo sněžit a sněhové podmínky jsou stále vynikající. Rozhodli jsme se proto prodloužit letošní sezónu ještě o týden, a to až do Velikonoc. Věříme, že se nám každodenní provoz šestisedačkové lanovky Innogy Line podaří udržet. Lyžaři mají nyní k dispozici celkem třináct kilometrů sjezdovek ve Svatém Petru, které jsou díky své poloze stále pod půl metrem sněhu. Od 4. dubna bude již navíc možné přímo ve Svatém Petru také parkovat, a to zcela zdarma,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že do neděle 3. dubna je v běžném provozu i Hromovka. V příštím týdnu bude lanovka uzavřena, návštěvníci ji budou moci zase využít až na víkend. Parádní lyžařské podmínky navíc podtrhují poloprázdné svahy a nástup na lanovky bez čekání.

O Velikonočním víkendu 15. – 18. dubna se po jarní údržbě navíc vrátí do provozu i lanovka na Medvědín, která tak již zahájí letní sezónu a výjezdy v půlhodinových intervalech. K dispozici bude pro pěší, cyklisty, běžkaře nebo třeba skialpinisty. Sjezdovky na Medvědíně jsou již mimo provoz.

Foto: ©Yan Renelt, Skiareál Špindlerův Mlýn

Skiareál spustí prodej CHYTRÉ SEZÓNKY!

V první polovině dubna spustí Skiareál Špindlerův Mlýn prodej sezónních skipasů CHYTRÁ SEZÓNKA Premium na lyžařskou sezónu 2022/2023. Lyžaři a snowboardisté ji budou moci využívat ještě v letošní sezóně, a to jak ve Špindlu Velikonočního pondělí, tak třeba na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher. Více informací k CHYTRÉ SEZÓNCE zveřejní skiareál se zahájením prodeje.

Tip!

Ve Špindlerově Mlýně probíhá speciální akce, díky které můžete lyžovat zcela zdarma. Stačí, když se ubytujete v některém z vybraných hotelů nebo pensionů na alespoň 2 noci a k ubytování získáte skipas na každý den vašeho pobytu zcela zdarma. Seznam hotelů, ve kterých akce platí, společně s kompletními informacemi a novinkami ze Špindlu najdete na www.skiareal.cz.

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama