Lákavé trekingové toulky přírodou na elektrokolech s pohodlnou výbavou

Máte chuť vyjet si s přítelem na delší vyjížďku krajinou, nebo se chystáte strávit letošní prázdniny aktivně v sedle? Jediné, čeho se obáváte že nebudete stačit? Sedavá práce, málo tréninku, zadýcháte se …. tyhle myšlenky můžete ihned pustit z hlavy.      

Reklama

Projíždět krajem na trekingových elektrokolech je radost sama. Můžete se vydat na daleké cesty, nasadit cyklo brašny, sbalit vše potřebné, aby vás nepřekvapily žádné nepříjemnosti. Po rovinách i do kopců na elektrokolech energicky prosvištíte, každý den ujedete spoustu kilometrů, abyste mohli poznávat hrady, zámky, či se kochat výhledy v plném pohodlí.

Trekingová elektrokola LOVELEC vám dodají odvahu vjet na polní cesty, na kterých s odpruženou vidlicí změnu povrchu ani nezaznamenáte. S pohonem v kole si užijete ladnou jízdu a budete držet krok i se zdatnějšími jezdci.

Trekingová elektrokola LOVELEC – varianty lady a man. Foto: ©LOVELEC

Elektrokola LOVELEC vám pomohou v kopcích i po rovině. S asistencí pohonu také podpoříte svou fyzičku a společné výlety si užijete s úsměvem.

Česká značka LOVELEC přináší od roku 2010 elektrokola pro celou rodinu, pro všechny, kteří chtějí trávit čas aktivně. Portfolio značky zahrnuje městská elektrokola do běžného provozu v aglomeraci, skládací e-kola pro brouzdání městem nebo na dovolené, trekkingová elektrokola pro příznivce delších tras a horská pro rekreační milovníky hor a náročnějších terénů. Elektrokola LOVELEC se vyznačují robustní celohliníkovou konstrukcí rámu s doživotní zárukou. Splňují očekávání i náročnějších uživatelů díky využití výkonných japonských motorů, jako i dostatečné kapacity baterie s dvouletou zárukou. Elektrokola LOVELEC umožní všem radost z jízdy.

www.lovelec.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama