REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 6.6. a svátek má Norbert
V okolí

Které divadlo milují všechny děti? Divadlo kouzel Pavla Kožíška!

11. 5. 2026
Kalendář akcí
Autor: Šárka Kobryn

Divadlo kouzel Pavla Kožíška se nachází v Líbeznicích u Prahy cca 3 km za severní hranicí hlavního města a je to oblíbený cíl především pro rodiny s dětmi. A to zcela právem. Protože co mají děti rády? Kouzla a divadlo a tady najdete obojí! A ještě něco navíc . . .  v přízemí divadla je také zrcadlový labyrint a i ten je hodně super!

Divadlo kouzel Pavla Kožíška — unikát, co nemá v ČR obdoby

Divadlo kouzel Pavla Kožíška je naprosto originální a jedinečné divadlo, které v České republice skutečně nemá obdoby. Vedle pořadů pro děti, které se společně s kouzelníkem Pavlem Kožíškem na jevišti učí i čarovat, je pilotním představením divadla velkolepá show Magická esa. Strhující show s řadou originálních překvapení a nejúspěšnějších velkých „copperfieldovských iluzích“. Jedná se o jediné představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu.

Čtyřmetrová skluzavka času, levitující diváci v Magických esech


Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která promění postavu dospělého člověka v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, originální levitaci divačky z publika, vystřelení kouzelnice z děla a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy! Představení Magická esa je šité přímo na míru Divadlu kouzel a diváci jej tedy uvidí pouze na této scéně a nikde jinde.

REKLAMA

Kouzelnická představení Pavla Kožíška — všechny děti skvěle uvidí


Kouzla a magie jsou především světem hravé dětské fantazie, a proto na repertoáru úspěšná dětská představení — S kouzly kolem světa, Škola kouzel, Hra kouzel a magie a Kouzelné Vánoce. Kouzelnické představení Pavla Kožíška to je známka perfektní zábavy nejen pro děti. Můžeme to potvrdit z vlastní zkušenosti, že jsme se skvěle bavili i my dospělí. Představení vybírejte v programu, který naleznete na stránkách divadla a užijte si senzační zážitek. Pokud se bojíte, že vaše dítko je příliš malé a v mnoha divadlech má ztíženou viditelnost, tak žádné obavy. Hlediště Divadla kouzel je zkosené, tak aby i nejmenší děti kouzla na jevišti dobře viděli. V místním kouzelnickém obchodě si můžete zakoupit různé kouzelnické rekvizity jako jsou třeba hůlky, knihy, hračky a další. A pokud si v salonku nejslavnějšího kouzelníka všch dob – Harryho Houdiniho – sáhnete na kouzelnickou hůlku, prý se vám splní vaše tajné přání!

Foto: ©Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Foto: ©Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Zrcadlový labyrint — perfektní tečka závěrem


Rozhodně si nenechte si ujít také návštěvu Zrcadlového labyrintu v přízemí divadla. Opravdu unikátní velké zrcadlové bludiště, síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly, antigravitační místnost, levitující stolek a jedinečné optické klamy jsou zárukou skvělé zábavy a originálního zážitku pro celou rodinu. Bludiště je senzačním závěrem tohoto prima výletu, na který vaše děti jen tak nezapomenou.

REKLAMA

Jak se do divadla dostanete a kde parkovat


Pro diváky jsou k dispozici bezplatná parkovací místa pro osobní automobily a autobusy. Divadlo je také v dosahu pravidelných linek autobusů Pražské integrované dopravy. Zajet si tedy do divadla není žádný problém. Užijte si výlet do Divadla kouzel, ať už jste odkudkoliv.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA