REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Kosmetická značka Perfecta: Každá žena si zaslouží být krásná

24. 2. 2020

Seznamte se! Polský lídr na kosmetickém trhu

Kosmetická značka Perfecta patří polské společnosti Dax Cosmetics. Společnost byla založena v roce 1984, když se absolventi varšavské lékařské akademie rozhodli, že začnou podnikat. Založili společnost, která v současné době úspěšně působí v mnoha zemích světa a patří mezi největší výrobce a prodejce kosmetiky na polském trhu. Posláním značky Perfecta je nabídnout kvalitní kosmetické produkty vyrobené z nejkvalitnějších surovin přírodního původu. Perfecta poskytuje vysoce kvalitní kosmetické produkty za dostupné ceny, aby si každý zákazník z široké nabídky vybral a byl spokojený.

Polská kosmetická značka Perfecta představila své produkty na trhu krásy v roce 2004. Potvrzením vysoké kvality produktů značky jsou ocenění a certifikáty kvality. Perfecta získala více než 60 ocenění, certifikát kvality ISO a v roce 2012 společnost obdržela certifikát GMP (system certifikace Osvědčených výrobních postupů).

REKLAMA

Proč si ženy vybírají produkty Perfecta

Kosmetika značky vyniká svou vysokou kvalitou. Je pozoruhodné, že se při výrobě produktů Perfecta používá suroviny přírodního původu. Kosmetické linie značky jsou založené na osvědčených receptech a výrobní proces je prováděn v souladu s přísným evropským systémem jakosti. V moderně vybavených laboratořích značky se využívají nejsoučasnější technologie a všechny etapy výroby produktů se přísně kontrolují. Kombinace moderních technologií s mnohaletou praxí v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu zaručuje nejvyšší požadavky na kvalitu a bezpečnost produktů. Perfekta vytváří unikátní recepty, které dokonale reagují na individuální potřeby každého zákazníka.

Co nabízí kosmetická značka Perfecta

Sortiment polské kosmetické značky zahrnuje produkty pro péči o pleť, vlasy, tělo a dekorativní kosmetiku. Kromě základní péče jsou v katalogu značky účinné přípravky na hubnutí, prostředky na depilaci a krémy na ruce a nohy na bázi inovativních formulí. Perfecta má za úkol uspokojit požadavky každého zákazníka, proto ze široké nabídky produktů značky Perfecta si každý vybere podle svého vkusu.
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA