Jediné nepřetržitě fungující autokino chystá halloweenský víkend

Autokino Strahov je jediným autokinem v Praze, které od prvního lockdownu nepřetržitě promítá. Na nadcházející Halloween na Strahově si přichystalo pestrý program se čtyřmi projekcemi pro děti i dospělé a speciální menu. Každý, kdo sebe či své auto náležitě dušičkově nazdobí, navíc dostane něco dobrého na účet podniku. Akce proběhne v pátek a sobotu.

Reklama

Provozovatelé kina nezapomínají ani na návštěvníky bez auta. Sezení pod otevřeným nebem teploty příliš nepřejí, a tak kino pro nemotorizované zájemce připravilo a speciálně upravilo dva vozy, ve kterých se mohou před počasím schovat. V podzimním programu nebudou chybět ani oblíbené dětské projekce, nově v oba víkendové dny.

Program Halloweenu na Strahově:

  Pá 29. 10. 2021 19:00 Není čas zemřít Pá 29. 10. 2021 21:45 Venom 2: Carnage přichází So 30. 10. 2021 18:30 Addamsova rodina 2 So 30. 10. 2021 20:30 Halloween zabíjí   Vstupné na všechny projekce je 350 Kč za jeden automobil. Vstupenky lze zakoupit přes portál goout.net. Program a informace ohledně Autokina Strahov jsou k nalezení na www.autokinostrahov.cz, fb Autokino Strahov a Instagram Autokino Strahov. Areál plnohodnotně doplňuje bar, který je připraven po celou dobu programu doručit do vozidla občerstvení na přání.   Organizátoři zajistí, aby akce proběhla co nejbezpečněji s ohledem na pandemii koronaviru. Z hygienických důvodů je zakázáno v areálu vystupovat z vozidel. Opouštět vozidla je povoleno pouze v případech nezbytně nutných. Mezi vozy budou dvoumetrové rozestupy. Kapacita areálu při momentálních hygienických vládních opatřeních je 120 automobilů a 50 venkovních míst.     Projekt je provozován s podporou Hlavního města Prahy, pod záštitou radního pro oblast správy majetku Mgr. Jana Chabra a za podpory Městské částí Prahy5 a Městské části Prahy 6.  

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama