REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Ideální dárek k svátku jehož hodnota stále roste

1. 11. 2020
Také se potýkáte s tím jaký dárek k svátku, nebo jinému výročí vybrat a koupit? Je to časté dilema každého z nás. Máme pro vás originálnější řešení než obligátní lahev s kvalitním alkoholem, nebo jiný stejně málo trvanlivý nápad. Opravdu nadčasový a hodnotný dárek k svátku můžete nyní koupit v podobě medailonu ze zlata nebo stříbra s tématem jména z kalendáře. Dostupné jsou nyní pro každé české i slovenské jméno z kalendáře.

 

Každé jméno je jedinečné, stejně jako každý z nás. Provází nás celý život. Je zároveň prvním slovem, které jsme se jako děti naučili rozeznávat. Je taky prvním slovem, které jsme se učili vyslovit. Začali jsme jej používat dokonce dřív než slovo „já“.

 

V exkluzivní nabídce Pražské mincovny najdete 390 medailonů se jmény z českého kalendáře a dalších 92 medailonů se jmény ze slovenského kalendáře. Každý medailon se razí ve dvou různých velikostech přičemž každá velkost má odlišný design. Všechny medailony se jménem koupíte ve vyhotovení z ryzího stříbra (ryzost 999/1000 Ag) , nebo z ryzího zlata (ryzost 999,9/1000 Au) . Ke každému medailonu náleží i certifikát potvrzující pravost drahého kovu.

 

Zajímavost: Pražská mincovna při realizaci tohoto rozsáhlého programu znamenala přesné obrobila přes 750 kg švédské oceli na výrobu potřebného množství razidel, která trvala osm měsíců.

 

Exkluzivní medailon můžete koupit nejen jako dárek k svátku, ke kterému se vyloženě hodí, ale také jako dárek k narozeninám, dárek k narození dítěte, dárek rodičům ke stříbrné nebo zlaté svatbě. Je vhodný také jako společný dárek k zásnubám, sňatku, dárek pro vnoučata, jako dárek k jakémukoli významnému výročí.

 

Medailon s českým jménem potěší každého, kdo dostal od rodičů toto báječné jméno. Zlaté a stříbrné medailony jsou vynikající investicí jejíž hodnota neustále roste.

 

V dnešní době je rozumné investovat do dárku k svátku, který neztratí hodnotu bude stálou připomínkou významného okamžiku, ale i kvalitní investicí.

 

Medailony se jmény českého a slovenského kalendáře jako dárek k svátku si můžete objednat on-line jen u Pražské mincovny a jejich prodejců.

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA