HUSKY Specialista na outdoor – jsme tu pro Vás i v létě 2011

Naší vizí a úsilím je být blíže zákazníkovi a vcítit se do jeho outdoorářské duše. Snažíme se vždy naslouchat a vyvodit, co by si zákazník rád pořídil a jak bychom mu mohli svými výrobky zpříjemnit už tak krásný dojem z přírody a nejenom z ní, protože outdoor není jenom pobyt v přírodě, ale vlastně kdekoliv venku, takže i třeba ve městě.

Reklama

První novinkou, kterou jsme připravili, je rozšíření našeho sortimentu o dětské oblečení. Na základě mnoha dotazů našich zákazníků jsme  počátkem zimy 2010 uvedli na trh dětskou zimní kolekci. Svému dítku tak můžete pořídit lyžařské vybavení, sofshellové bundy nebo vestičky z kvalitních prověřených materiálů. S letošním jarem pak přicházíme i  s letním oblečením, batohy a novým modelem dětského spacáku Husky Kids Magic.

Jako správní specialisté na outdoor vyvíjíme stále nové materiály, které jsou odolnější a funkčnější.
Pro letošní rok je připraven ultralehký stan pro 2 osoby Sawaj Ultra 2, který má samozřejmě duralovou konstrukci, což je základem pro snížení váhy, ale také nový vylepšený typ zátěru tropika, který napomáhá dalšímu minimalizování váhy stanu. Předností silikonového zátěru je mimo jiné jeho odolnost a flexibilita, kdy i v případě propíchnutí se porušení zatáhne a povrch zůstane celistvý a tím pádem voděodolný. Jeho hmotnost je pak 1,89 kg a rozměry ve sbaleném stavu 42 x 14 cm. S těmito mírami se vejde i do kabelky.

Dále Vám představujeme celou novou řadu samonafukovacích karimatek a nezapomínáme ani na spacáky, a tak Vám budeme moci nabídnout vylepšenou řadu spacáků OUTDOOR, kde jsou použity pevnější a odolnější materiály s RipStop úpravou a vylepšenou konstrukcí.  Co se karimatek týče, rozšířili jsme svou nabídku karimatek a můžete si tak vybrat ze tří řad. 
– První řadou je X-Lite. U těchto karimatek je kladen důraz zejména na jejich nízkou váhu a rozměr po sbalení. Najdete zde karimatky z pěny EVA, která nikdy nenavlhne, ale také ultralehké samonafukovací karimatky.

– Další řadou je řada Comfort, kde jak už název napovídá, je kladen důraz hlavně na pohodlí. V této řadě si můžete vybrat samonafukovací karimatky od 5 do 7 cm izolační vrstvy, což zajistí dostatečný komfort kdekoliv si budete přát.

– Poslední řadou je řada Ekonomy, která vyniká kompromisem skladnosti, lehkosti a pohodlí. V této řadě najdete obnovenou populární karimatku Fuzzy New a mimo jiné i dámskou variantu karimatky – Fuzzy Ladies v designu dámského spacáku Husky ladies Majesty.

Brooklet Bond

Pro batohy jsme připravili lehčí materiály a dokonalejší nosné systémy.  Přichystali jsme také novou řadu batohů, která je designově sjednocená do jednoho stylu. Můžete  si tak moci pořídit například expediční batoh Brooklet a malý cyklistický Bond  ve stejném designu.

Design, je to, co hraje  hlavní roli v letošním  roce nejenom u batohů,ale hlavně u textilu. Kvalitní a stále lepší dokonalejší materiály jsou pro nás samozřejmostí. Jsme ale hraví a vzhled je také důležitý. Proto na letošní  jaro a léto jsou přichystané tři řady textilu. Ryzí OUTDOOR, městský TRAVEL a aerobní SPORT. OUTDOOR představuje vysoce funkční řadu, kde je důraz zejména na techničnost, funkčnost a praktičnost. Produkty z této řady jsou připraveny Vás provázet do těch nejextrémnějších podmínek. V řadě TRAVEL si právě hrajeme s designem a trendy prvky v kombinaci s ověřenými technickými parametry. SPORT je řada vyloženě určena na aerobní sport ve volném čase a je zde kladen důraz na vysoce prodyšné materiály a pohodlné sedící střihy.

V neposlední řadě hledíme také na rozvoj praktických doplňků , které našim zákazníkům zpříjemní nebo ulehčí pobyt v přírodě. Nabízíme tak několik druhů trekkových holí, křesílka, stoličky nebo také čelovky a vařiče.

Abychom byli zákazníkům co nejblíže, tak nepracujeme jen na zdokonalování našich výrobků, ale také na komunikaci se zákazníky, abychom mohli správně naslouchat, tak provozujeme profil na sociální síti Facebook, kde s námi můžete přímo komunikovat a sledovat novinky. Stejně tak jsme vytvořili profil na Twitteru.

Podporujeme různé sportovní akce a expedice. Loni jste nás mohli potkat akcích Nordic Walking Tour pořádané Českou Asociací Nording Walkingu, podporované i pražským magistrátem nebo například na závodech ve skocích do vody na kolech ve Šternberku Bike&Water. V předloňském roce jste se v mohli dočíst nebo doslechnout o expedici Libora Uhra na Gasherbrum. Libor, jako jeden z nejlepších českých horolezců, připravuje další expedice a naše podpora zde také nebudeme chybět.

Jsme HUSKY a jako správný pes chceme být věrným přítelem našich  zákazníků a na oplátku si věrné zákazníky patřičně hýčkáme. Již před několika lety jsme vytvořili právě pro stálé zákazníky Husky Klub, kde členové mohli využívat slev v našich prodejnách a na e-shopu. Nyní jsme výhody členství rozšířili a  spustili jsme partnerský program. Klubaři tak mohou využívat slev nejenom u nás, ale i na jiných místech. Například ve vybraných lyžařských střediscích, u dopravců, v partnerských e-shopech, ubytování a nabídku výhod stále rozšiřujeme.  Všechny tyto výhody a jejich podmínky jsou na www.huskyklub.cz . Neváhejte se přidat!! Stačí se zaregistrovat na www.huskycz.cz.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama