Hrnčířské slavnosti na zámku Nelahozeves

(Nelahozeves) O víkendu 26. a 27. dubna se na zámku Nelahozeves koná již šestý ročník tradičních Hrnčířských slavností. Akce probíhá v celém areálu zámku, tzn. jak na nádvoří, tak v zámecké zahradě, na mostě, parkovišti a ve sklepení.

&nbsp&nbsp&nbsp Návštěvníci si budou moci prohlédnout, popř. zakoupit rozmanité keramické výrobky, které budou u některých stánků zhotoveny přímo před jejich očima. Keramiku bude doplňovat další sortiment zboží jako jsou dřevěné hračky, šperky z různých materiálů, koření, koláčky a hlavně tradiční součást všech zámeckých akcí – Staročeské trdlo. Nádvoří se rozezní historickou hudbou a tanečnice v dobových kostýmech všem předvedou staré tance. Pro děti i dospělé pak budou v zahradě připraveny zajímavé hry a hlavně ukázky sokolnictví. A protože od poloviny loňského roku se na našem zámku nachází úplně nová expozice nazvaná Pohled do šlechtického interiéru rodiny Lobkowiczů, jako obvykle bude v ceně vstupného zahrnuta prohlídka druhého patra zámku.

&nbsp&nbsp&nbsp Kdo už bude unaven procházením zámeckého areálu, může si posedět na nádvoří a ochutnat speciality zámecké kuchyně, popř. ochutnat lobkowiczké víno a pivo. A pro všechny budou v Zámecké prodejní galerii připraveny zajímavé slevy.

Reklama

Pro další informace volejte kdykoli na tel.č. 315 709 111 nebo pište na info@lobkowiczevents.cz.

www.lobkowiczevents.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama