Hotel Prestige Znojmo

Hotel Prestige **** Znojmo se nachází na okraji historického královského města Znojma, které nabízí návštěvníkům široké spektrum památek a kulturního vyžití.

Ve městě se nachází románská rotunda Svaté Kateřiny, gotický kostel Sv. Mikuláše, mnoho dalších starobylých kostelů a klášterů. Výjimečné jsou rovněž znojemské šlechtické paláce a s nimi spojený vstup do znojemského podzemí, které mnohokrát posloužilo při obraně města.

Reklama

Jen pár kroků od hotelu je vstup do Národního parku Podyjí. Milovníci přírody se tak mohou vydat pěšky nebo na kole za poznáním jedinečných přírodních krás. Za zmínku stojí jedna z nejlepších a nejmalebnějších vinic světa – vinice Šobes, dále lákají k návštěvě četné vyhlídky na meandrující tok řeky Dyje, například Králův stolec či Sealsfieldův kámen nebo vřesoviště s teplomilnou faunou a flórou. Tato jedinečná poloha předurčuje hotel jako vhodnou destinaci pro realizaci individuální i kongresové turistiky. Celková kapacita hotelu je l65 osob a hotel disponuje salonky různých kapacit, kde lze uspořádat rodinné i firemní akce.
           
Návštěvníci hotelu mají možnost nabrat síly v perfektně zařízeném aquacentru (sauna, parní kabina, fitcentrum, vířivé koupele, solárium, bazén a bar s obsluhou), které je součástí hotelu. Rovněž nabízíme wellness, relaxační a redukční pobyty. Hosté si mohou vybírat ze široké palety nejrůznějších masáží a procedur např. havajské masáže, čokoládové masáže, indické masáže hlavy a dalších. Novinkou je používání přípravků z révy vinné. Využijte možnost relaxace ve vinné lázni doprovázené popíjením skvělého a zdraví prospěšného vína, aroma masáží za použití vinného oleje a celkové psychické i fyzické relaxace na rezonančním lehátku.

Další silnou stránkou hotelu je špičková kuchyně. Jako jediný hotel v České republice nabízí vitální kuchyni, která se zaměřuje na využití sezónních a regionálních potravin bez použití průmyslově a chemicky upravených potravin. Kuchyňská příprava spočívá v přísném dodržování postupu podle tradiční čínské medicíny, tzv. 5-ti elementů (metoda TCM). Pokrmy jsou nejen zdravé, ale i velmi přitažlivého vzhledu a skvělé chuti. S vitální kuchyní se mohou seznámit nejen hoteloví hosté, ale i příchozivší návštěvníci hotelové restaurace. Kromě širokého výběru á la carte je možno objednat různá menu, rauty, bufety a zážitkovou gastronomii v luxusní hotelové restauraci se zahradní terasou a grilem. Velmi atraktivní jsou sezónní brunche, které představují jídelníček pro nadcházející období. Součástí hotelové nabídky hotelu jsou kurzy vitálního vaření.

Součástí hotelu je původní vinný sklep U krále Jana, který je největším sklepem na Znojemsku s kapacitou až 110 míst. Lze zde realizovat rauty, večírky, plesy, ale v neposlední řadě i sommelierem řízené ochutnávky exkluzivních vín ze Znojemské vinařské podoblasti a Dolního Rakouska.  Hotel Prestige je díky své poloze předurčen jako skvělé výchozí místo pro vinařskou turistiku. Po stopách vinařství na Znojemsku se můžete vydat sami, anebo využít některý ze speciálně na míru sestavených programů a balíčků, které jsou vhodné pro jednotlivce i pro skupiny.

Hotel Prestige **** Znojmo
Pražská 100
669 02 Znojmo
 
Tel.: +420 515 224 595
Fax: +420 515 246 621
e-mail: info@hotel-prestige.cz   
www.hotel-prestige.cz                

Videoprezentace hotelu je dostupná na:

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama