REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Hotel Kristian 1000  – tip na skvělou dovolenou na Šumavě

Hotel Kristian se nachází na Šumavě, v malebné vísce jménem Kubova Huť. V roce 2017 prošel hotel kompletní rekonstrukcí, aby vám mohl nabídnout ubytování na Šumavě v té nejlepší kvalitě a vy jste zde strávili nezapomenutelnou dovolenou. Masivní šumavské postele, stylové pokoje, moderní koupelny, výborná šumavská restaurace a vnitřní vyhřívaný bazén – vše připraveno pro váš nejlepší zážitek.

Na své si přijdou rodiny s dětmi i zamilované páry

Díky své rozlehlosti a nabízeným službám je hotel Kristian velmi navštěvovaný jak rodinami s dětmi, tak i páry, které hledají klid a romantiku. Děti zajisté ocení oddělenou místnost s velikou dětskou hernou a vyhřívaný bazén, zatímco hosté hledající klid mohou relaxovat ve finské sauně a v přilehlé relaxační místnosti.

Ubytujeme vás v moderních pokojích v šumavském stylu

Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované. Masivní nábytek, stejně jako dřevěné obložení, je produktem výhradně místních lesů a lidí. Věříme, že bude důstojným partnerem Vašemu odpočinku po výletech za krásami Šumavy.

REKLAMA

Nabízíme pobyty se snídaní nebo polopenzí

Z naší nabídky pobytů si můžete vybrat buď pobyty se snídaní nebo balíčky, jejichž součástí jsou bohaté 3chodové polopenze. Záleží pouze na vás, jaké máte plány a preference.

Budeme rádi, pokud se rozhodnete přijet a poznat nás osobně. Věříme, že se vám u nás bude líbit, stejně jako stovkám našich spokojených hostů.

Váš hotel Kristian

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA