REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 30.5. a svátek má Ferdinand

Hotel Aqualand Inn vkročí do roku 2021 v novém designu

31. 10. 2020

Oblíbený hotel pár kroků od Aqualandu Moravia potěší v novém roce všechny milovníky francouzského stylu. Některé pokoje totiž nabídnou atmosféru Provence, přitom s výhledem na malebnou Pálavu a novomlýnská jezera. Je už jen na vás, zda vyrazíte na romantický pobyt ve dvou, nebo třeba na prodloužený víkend s celou rodinou. Nový design totiž dostanou i rodinné apartmány.

 

Domečky rozeseté na břehu novomlýnského jezera ubytovávají hosty už od roku 2016. Je to sen nejednoho dítěte, spát hned vedle aquaparku, kde skoro slyší v noci podřimovat tobogány. Dospěláci zase sní o výhledu na kouzelnou Pálavu či pohodové posezení hned u vody. Aqualand Inn umí splnit přání velkým i malým návštěvníkům.

REKLAMA

 

„Ubytovávají se u nás rodiny s dětmi i třeba páry. Pro každého zákazníka nabízíme prostředí, které splní jeho představy. Ať už jde o rodinu s dětmi, pár, či třeba skupinku přátel. Jižní Morava obecně navíc nabízí nespočet výletů. Rádi našim hostům doporučujeme i další místa, která mohou v okolí poznávat,“ vysvětluje s nadšením manažerka hotelu Aqualand Inn Barbora Kadlecová. Jak sama s úsměvem říká, své hosty si rádi hýčkají.

 

I proto do nového roku připravili hned několik novinek. „Nejen, že neustále vylepšujeme kvalitu našich služeb, ale i prostředí našeho hotelu. V roce 2021 se mohou hosté těšit na pokoje v novém designu. Každá kategorie pokojů bude mít svůj vlastní autentický styl. A přibude i jedná nová kategorie, kterou považujeme za naprostou jedničku,“ prozrazuje dále plán Barbora Kadlecová. Hotel tak bude nabízet 32 pokojů a 4 rodinné apartmány.


 

Kousek francouzské Provence hned pod Pálavou

Jednou z novinek bude i přívan francouzského stylu hned do dvou pokojů. „Právě francouzský styl výborně zapadá do prostředí jižní Moravy. No, jen si to představte, výhled na skalnaté vrcholky Pálavy a na novomlýnská jezera se skleničkou dobrého vína v ruce. Host si bude připadat úplně jako v malebné Francii,“ sní manažerka. Nový ohoz však dostanou i další pokoje. Pokoje takzvané kategorie Superior zahalí dvě barvy – olivově zelená a luxusní tmavě modrá. Prostředí podtrhnou také designové tapety a stěny obložené cihlami. Pokoj kategorie Deluxe zase díky stěnám obloženým dřevem přenese hosty ještě více do přírody. A doplňky ponesou nádech oblíbeného industriálního stylu.

 

V neposlední řadě projdou proměnou i rodinné apartmány. „Tyto apartmány nejvíce využívají rodiny s dětmi, které tráví velkou část času v aquaparku. Jejich pokoje oživíme růžovou barvou a také novým nábytkem,“ doplňuje na závěr manažerka hotelu.

 

www.aqualandinn.cz

www.aqualand-moravia.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA