Hala Polárka, centrum sportu ve středu města

Hrajete stejně jako my BADMINTON nebo dokonce badbinton, begminton, begbinton, bedbington i begminkton a bembinkton?

Reklama

Potřebujete badmintonové kurty, kde můžete: pravidelně i nepravidelně hrát, trénovat, a především si zasportovat společně se svými přáteli?

Doporučujeme vyzkoušet a hrát BADMINTON V HALE POLÁRKA. Hrajeme v KLIMATIZOVANÉ tělocvičně, kde jsou Vám k dispozici dva badmintonové kurty.

Badminton je hra pro každého. Pro děti od útlého věku až po seniory nebo profesionální sportovce na olympijských hrách.

Tato hra se přizpůsobí vašemu tempu. Badmintonu nevadí ani vaše slabší fyzická kondice, naopak vám ji pomůže vylepšit. Skoro bez povšimnutí naběháte až několik kilometrů a pořádně se zapotíte. Věkově pokročilí navíc potrénují odhad situace, taktické myšlení a zlepší schopnost soustředění. S badmintonem se snadno hubne a celkově zlepšuje nejen fyzické, ale i duševní zdraví.

Badminton je také skvělý pro svou nenáročnost na vybavení. Nemáte vybavení žádné? Nevadí! Přijďte si zahrát k nám na halu Polárku, raketu vám půjčíme a míčky máme k prodej na recepci.

Na hale Polárka jde o velmi oblíbenou aktivitu, proto neváhejte a rezervujte si termíny včas. Chcete trávit víkend aktivně? Máme pro vás dobrou zprávu, o víkendech si určitě svůj čas najdete. A to vše z pohodlí domova, nebo práce, když se s kolegy domluvíte na hře po obědě, nebo jako sportovní týmovou výzvu.  Zde si můžete zarezervovat svůj čas online: rezervace.halapolarka.cz/badminton.

Kromě badmintonu má naše badmintonová hala další využití a tím je pravidelná úterní ZUMBA s Agnes Fajgl Závodskou. Na lekce zumby se nemusíte ani přihlásit dopředu. Latinsko-americké rytmy a svaly o kterých jste ani nevěděli, rozhýbáte každé úterý od 18 hodinhale POLÁRKA.

Tím, ale naše aktivity v hale POLÁRKA nekončí… Věděli jste, že si zde můžete zahrát PING PONG?

Hrajeme na dvou stolech, které vám připravíme ve vstupním foyer haly POLÁRKA. Půjčovna pálek a prodej míčků je na recepci přímo na hale.

Stolní tenis objednávejte na telefonním čísle +420 595 172 975, nebo emailu: polarka@sportplex.cz.

Přijďte si zahrát denně v době od 08:00 do 20:00 hodin.

Hala Polárka, centrum sportu ve středu města.

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama