Garden Food Festival 2021

Festival dobrého jídla a pití přijíždí do Ostravy!

Reklama

Sedmý ročník oblíbené gastronomické akce se v Ostravě uskuteční 18. – 19. září 2021. Garden Food Festival se bude konat na Černé louce, která se tak již podruhé promění v ráj dobrého jídla a pití a ožije zvučnými gastro jmény, kulinářskými zážitky, domácí i zahraniční kuchyní a prostor dostane i vaše kreativita a soutěživost. Chybět nebude pestrá nabídka prodejců, kteří dorazí z různých koutů ČR. 

Celé dva dny bude tento gurmánský festival moderovat herečka a autorka několika kuchařek Markéta Hrubešová, která rovněž návštěvníkům představí několik kulinářských show.

Foto: © Garden Food Festiva

Po oba dny bude probíhat Bonduelle škola vaření s šéfkuchařem a sushi mistrem Lukášem Neckářem. Představí se šéfkuchař Radek Příhonský, který bude připravovat mexickou specialitu Sopes, malé košíčky plněné řadou náplní. „Máma z gruntu“ Veronika Gruntová vám prozradí taje domácí kuchyně a zasoutěžit si můžete se šéfkuchaři Davidem Valíčkem a Ondřejem Molinou.

Můžete se těšit na prodejce se skvělým jídlem, pitím a gastronomickými specialitami. Ochutnejte thajskou, japonskou, mexickou, orientální kuchyni nebo pochoutky z jedlého hmyzu.

Oblíbený festival nabídne také zábavu pro děti. V dětské zóně naleznete skákací hrady, malování na obličej, modelování balónků a další oblíbené atrakce.

Foto: © Garden Food Festiva
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama