First moment dovolené

Je tu čas, kdy některé cestovní kanceláře dávají svým klientům možnost poskládat si nejvýhodnější slevu za včasný nákup na dovolenkový pobyt.

 Pro stálé klienty při splnění stanovených podmínek poskytují kromě slevy za včasný nákup (first moment) dovolené i tzv.. věrnostní slevy. V případě, že jsou držiteli např. klubových karet mají výhodu čerpat tyto slevy ve všech prodejních místech cestovních kanceláři nebo iu smluvních prodejců na území Slovenska. Tyto karty opravňují držitele využívat uvedené slevy ze všech nabízených produktů. Podmínkou získání first moment slevy je obvykle zaplacení dovolené do 31.3.2012 v plné výši.

Reklama

Dovolenou nebo zájezd si můžete jednoduše a rychle zakoupit i přes internet. První volbou je výběr destinace, druhou výběr ubytování (hotel, apartmán), třetí typ dopravy (letecká doprava, autobus, vlastní vozidlo) a nakonec si zvolíte termín. Pak zadáte počet osob a dětí, doporučené příplatky, nepovinné poplatky a nakonec zadáte vypočítat cenu. Následně se Vám zobrazí kalkulace zájezdu a pokud jste už opravdu rozhodnutí absolvovat dovolenou můžete potvrdit závaznou objednávku. V případě, že si zakoupíte pobyt v Chorvatsku 2012 autobusovou dopravou můžete ještě získat rodinnou slevu a pobyt pro jedno dítě na přistýlce zcela zdarma. Slevy first moment se vztahují na vybrané hotely, penziony, případně privátní pokoje ao těchto slevách budete v cestovních kancelářích informováni. Slevy last minute se nebudou vztahovat na hotely a apartmány, které cestovní kanceláře nabízejí v super first moment slevách. Mnohé cestovní kanceláře ve snaze vyjít vstříc klientům, kteří upřednostňují platbu formou splátek nabízejí již tradičně dovolenou na splátky bez navýšení. Po dohodě bude celková hodnota dovolené rozdělena na splátky tak, že poslední třeba uhradit nejpozději 30 dní před nástupem. Při tomto způsobu platby dovolené se slevy na pobyty obvykle neposkytují.
Cestovní kanceláře mají v letoviscích své delegáty nebo stálých zástupců, kteří mají určené informační dny a hodiny v jednotlivých hotelech a v případě potřeby a neodkladných záležitostí je mohou klienti během pobytu kontaktovat prostřednictvím mobilního telefonu nokia. Čísla telefonů delegátů bývají uvedeny na informačních tabulích hotelů.
Cestovní kanceláře jsou povinny při uzavření smlouvy o zakoupení dovolené nebo zájezdu seznámit klienta se smluvními podmínkami týkajícími se objednaných služeb.
Při zakoupení zájezdu nebo dovolené nezapomeňte uzavřít komplexní cestovní pojištění pro případ vzniku pojistné události.
Náš tip: kožené kabelky – nejoblíbenější suvenýry z dovolené

 

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama