Festival Léto na Jungmaňáku už od 25. července v Praze

Dovoluji si poslat informaci o open-air festivalu Léto na Jugmaňáku, který vypukne 25. července a každý čtvrtek až do konce srpna nabídne hudební potěšení se vstupem zdarma. Koncerty začínají vždy v 18:30.

Letos se v Praze představí nový open-air festival, Léto na Jungmaňáku s Era světem. Projekt má za cíl oživit přes léto centrum Prahy kvalitním hudebním programem. Každý čtvrtek od 25. července až do konce srpna se zde představí hudební hvězdy po boku mladých talentů. Festival tak reaguje na letní sezónu, která je v Praze z hlediska kultury jiná než zbytek roku.

Reklama

Multižánrový festival se skládá ze šesti koncertů umístěných open-air přímo v srdci Prahy na Jungmannově náměstí. „Jungmannovo náměstí je zajímavé místo, i když přes něj denně proudí davy lidí, málokdo se zde zastaví. Chceme toto náměstí trochu oživit a zároveň využít jeho skvělé polohy a snadné dopravní dostupnosti. Proto jsme společně s prostorem Era svět připravili program, který je pro všechny návštěvníky zdarma a jenž nabízí opravdu velkou porci zábavy,“ popisují organizátoři z občanského sdružení Nerudný fest.cz.

Program:

ČT 25.7. – Xavier Baumaxa + BT`n`J
ČT 1.8. – Lenka Dusilová + Káča a Sára
ČT 8.8. – Poletíme? + Vasilův Rubáš
ČT 15.8. – Hi-Fi + Juicy Freak
ČT 22.8. – The Spankers + Skalená Treska
ČT 29.8. – Gulo Čar + Sek jsi bombónky

Pro více informací navštivte festivalové stránky na Facebooku či na webu.
Každý den můžete také zajít do kina Cinema City.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama