Elektrokolo snadno i z vašeho kola – s německým středovým pohonem Pendix

Německá společnost Pendix vyvinula univerzální středový elektrický pohon, který můžete použít na jakémkoliv jízdním kole. Nabízí elegantní a výkonné řešení pro vaše snadné a příjemné cesty na kole.

Reklama

Předností této sady je její univerzálnost a jednoduchost instalace. V okamžiku promění vaše horské, trekové nebo silniční kolo na výkonné a efektivní elektrokolo.  

Systém Pendix představuje středový pohon. Motor se instaluje na středovou osu na opačnou stranu od převodníku a umožňuje tak ponechat kompletní převody vašeho kola, což je unikátní a velmi oceňovaná vlastnost, kterou žádný jiný středový pohon nenabízí.


Výkon systému je 250W, kroutící moment 50Nm a maximální rychlost 25km/h. Přestavba na elektrokolo pomocí systému Pendix vám poskytne dostatek energie až na 120-160 kilometrů (s 500Wh baterií).  Žádná trasa pro vás pak nebude příliš dlouhá nebo náročná. Dobití baterií pomocí nabíječky zapojené do běžné zásuvky trvá 3 hodiny. Zařízení je voděodolné podle certifikace IP65 a poradí si tak i s deštěm, který by vás mohl na výletě potkat.


Ovládání systému je velmi jednoduché. Na výběr máte ze 3 režimů jízdy – můžete si zvolit přesně takovou pomoc  motoru jakou budete v danou chvíli potřebovat. Ovládání je integrováno do baterie a na kole tedy není potřeba žádná přebytečná kabeláž.  Minimalistický design je dotažený do posledního detailu.

S Pendixem se můžete spolehnout na prvotřídní německou kvalitu. V nezávislých testech německého SAZbike se značka z 12 hodnocených systémů umístila celkově hned za pohonem Shimano a Bosch, v několika kategoriích dokonce zaujala 1. místo. Na německém trhu je Pendix také oblíbený u mnoha německých poštovních společností, které tyto pohony používají na svých cargo kolech. Každodenní provoz na  velmi vytěžovaných cargo kolech je skutečným testem kvality.


Doveďte k dokonalosti i  vaše jízdní kolo a pořiďte mu elegantní a výkonný pohon Pendix! Navštivte jednoho z  autorizovaných prodejců Pendix, kde vám rádi poradí!

Výrobce: www.pendix.de

Distributor pro ČR a SR: www.citybikes.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama