Duhový svět pro nejmenší děti zahajil sezónu

Zábavní park pro nejmenší děti Duhový svět v Oslavanech u Brna otevřel novou návštěvnickou sezónu.

Reklama

Parky Permonium a Duhový svět jsou pro návštěvníky otevřeny do konce června každý víkend od 10 do 18 hod. a o letních prázdninách každý den od 9.30 do 18.30 hod. Parkoviště pro návštěvníky je zdarma. Více informací najdete na  www.permonium.cz.

Park Duhový svět je připraven nabídnout rodinám především s menšími dětmi zábavu a relaxaci na originálních aktivitách jako jsou kouzelné tůňky a začarované jezírko – brouzdaliště se stavidly a vodní fontánou, mlhovníček k osvěžení, nebo interaktivní pohádkové leporelo, vyprávějící příběh s tématikou zaměřenou na ochranu životního prostředí. V šesti permonických slojích děti najdou dokonalý úkryt. Houpánky a válečková dráha Valinka patří mezi oblíbené kynetické aktivity. V prvním patře vodní věže se nachází koukáliště – výhled nejen do oslavanského údolí, ale také stanoviště malých pozorovatelů. Dolů vede rychlý tobogán.  Oblíbené aktivity završuje Lanoloď s lanovými překážkami a Písečník v podobě průzkumné lodi s hračkami.

Návštěvníci si můžou zahrát pohádkovou hru Duhová kapka. Barevné kapky umístěné po parku děti postupně zavedou k bráně tajemné jeskyně, kde prostřednictví barev duhy mohou vysvobodit vílu Permínu a získat tak její speciální medaili.

Zábavní park Duhový svět pro nejmenší je druhá část zábavně-naučného parku Permonium® a nachází se na území bývalého černouhelného dolu KUKLA v Oslavanech u Brna. Příběh parku je postaven na příběhu šesti oslavanských permonů, po kterých jsou také pojmenovány okolní kopce.

Z kulturní památky těžní věže KUKLA, z výšky 38 m je možný výhled po okolí i citlivě zrekonstruovaný brownfield bývalého černouhelného dolu KUKLA. Těžní věž tvoří srdce zábavního parku Permonium, do nejvyššího patra je možné dostat se panoramatickým výtahem, nebo původním železobetonovým schodištěm. Spojení zábavního parku Permonium s unikátní interaktivní hrou Magic Permon láká návštěvníky všech věkových kategorií. Platforma moderních informačních technologií, příběhy jednotlivých tajemných permonů a zajímavá výhra stojí návštěvníkům za to překonávat nejrůznější nástrahy, u kterých je potřeba nejen myslet, vědět, umět, sportovat, ale také se nebát neznámých věcí.

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama