Do Rožnova na Josefský jarmark

V pátek 18. a v sobotu 19. března se na Masarykově náměstí v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční tradiční Josefský jarmark. Jeho součástí bude nejen pestrá nabídka zboží, ale také bohatý doprovodný program.

Reklama

Více než sedmdesát prodejců a k tomu vystoupení cimbálové muziky Jánoch nebo hudební skupiny Conchord. To je jen část nabídky, kterou pořádající T klub – kulturní agentura pod záštitou města Rožnov pod Radhoštěm připravila na tradiční Josefský jarmark. Masarykovo náměstí tak už na konci tohoto týdne ožije jarmarečním ruchem v plném rozsahu, na který byli návštěvníci zvyklí před pandemií. Tím nejdůležitějším na jarmarku je ovšem nabídka jarmarečního zboží. „Množství prodejců po oba dny nabídne tradiční jarmareční zboží nejen s velikonoční tématikou, ale také kytice, květinové vazby, sýry, perníčky, výrobky ze dřeva, masné výrobky, množství občerstvení a mnoho dalšího,“ doplnil Pavel Jakubík z rožnovského TKA, který má na starosti produkci jarmarku.

V pátek i v sobotu bude pro děti připravena tvořivá dílna tak, aby si mohly zkusit vytvořit vlastní rukodělný výrobek a odnést si jej domů na památku.

Páteční program jarmarku začne v 10.00 hodin a zahájí jej cimbálová muzika Jánoch, v 16.30 hodin návštěvníky čeká oficiální zahájení, na které naváže skupina Evamore. Páteční den ukončí koncert hudební skupiny Conchord.

V sobotu se v rámci programu představí swingový orchestr Gangsters Orchestra a po něm bude následovat cimbálová muzika Jiřího Nechanického, která letošní první jarmark na Masarykově náměstí uzavře.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama