Den země v ZOO Děčín

Datum konání: 18.4.2009

Reklama

Překáží vám doma stará žehlička, vysavač, rychlovarná konvice či jiný vysloužilý elektrospotřebič?

Přineste jej v sobotu 18. dubna 2009 do děčínské zoo a můžete tak získat dětskou vstupenku do zahrady zdarma či slevu ve stejné hodnotě pro dospělého.

Akci jsme připravili ve spolupráci s kolektivním systémem Elektrowin v rámci blížícího se Dne Země. V sobotu ale na návštěvníky čeká i mnoho dalšího zajímavého.

Program

Sobotní odpoledne se bude v děčínské zoo držet hned několika témat. Tím prvním bude samozřejmě Den Země, kde se kromě akce s vysloužilými elektrospotřebiči bude prezentovat také stanice volnočasových aktivit Sedmikráska Děčín Libverda, která návštěvníkům představí různé meteorologické zajímavosti.

Kampaň na záchranu evropských šelem
Druhým tématem pak bude kampaň na záchranu evropských šelem, kterou v letošním roce zoo podporuje. Návštěvníci se například mohou těšit na zahájení výstavy nazvané „Living together, která poskytne jak základní informace o kampani, tak také představí ohrožené evropské šelmy. „Čeká nás také přehlídka divadelních představení v rámci projektu Šelmy, jak je vidí děti a velká soutěž pro děti všeho věku tzv. Šelmí dráha,“
Nebudou chybět ani křtiny dalšího z narozených mláďat. Protentokrát své jméno dostane malá hutie kubánská. Poprvé v historii zoo je možné navrhnout jméno pro mládě již před samotnou akcí.

Návrhy mohou lidé posílat prostřednictvím webového formuláře na www.zoodecin.cz.
Autor vítězného jména se stane kmotrem zvířátka, získá volný vstup na akci a balíček zajímavých cen.

Na závěr ještě jedna důležitá věc. Návštěvníci, kteří mají ve svém příjmení schovaný název některé šelmy, mají v sobotu vstup do zoo zcela zdarma. Den Země začíná v děčínské zoo v sobotu 18. dubna ve 14 hodin a k poslechu i tanci zahraje hudební skupina U-Style

www.zoodecin.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama