Den dětí Tišice 2010

Den dětí Tišice 2010
Datum konání: 5.6.2010

Reklama

TIŠICKÉ KLUBko, o.s. , Mělnická 4, 277 15 Tišice
tel: 731 535766, email: klubko@tisice.cz, http://www.klub-ko.cz/

Zveme všechny děti a jejich rodiče na „námořnický“ dětský den 5.6.2010 od 13.00 hod.

Dětský den aneb s námořníky poplujem

Co takové cestovatele může na moři čekat? Určitě to je bouře s vysokými vlnami, mohou to být žraloci, chobotnice či krakatice, ze kterých jde strach a obávají se jich i ostřílení námořníci. Každou loď mohou přepadnout piráti, musí se umět vyhnout útesům i mělčinám. Takže každý plavčík, který chce sloužit na lodi, musí projít pořádnou zkouškou. Tu budou ti naši malí plavčíci skládat u zkušených námořníků, kteří je budou čekat na určené trase. Co si pro ně vymyslí, to v tuto chvíli nevíme, ale určitě je prověří ve všem, co je k plavbě po moři třeba.

Nebudou chybět ani oblíbené dílny. Zde si vyrobíte oblíbenou technikou tričko s námořnickým motivem nebo i pirátský šátek. Určitě budeme tentokrát s velikostmi myslet i na ty starší nebo řekněme „vyrostlejší“ návštěvníky. Na cestu „po moři“ se mohou děti nechat namalovat a naučí se třeba vázat námořní uzle či si vyrobí něco pro námořníky nepostradatelného.

Koho tentokrát pozveme – zda hasiče, skákací hrad necháme pro návštěvníky jako překvapení. Ale s jistotou můžeme říci, že nebudou chybět pro malé cestovatele odměny a pro všechny pak stánek s cukrovinkami od našich pekařek.

Více informací naleznete ZDE.

                                        

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama