REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 31.5. a svátek má Kamila

Danfil Kids Jewellery – kvalita zůstává

8. 6. 2020
Společnost Danfil Jewellery nově nabízí své ikonické dětské šperky a služby k prodeji přímo na domovské stránce www.danfil.cz.

Jméno se mění, kvalita zůstává

Oblíbené dětské náušnice a doplňky navrhují a vyrábějí stále ti stejní šperkaři. Náušnice jsou výjimečné svou nízkou gramáží okolo 1 gramu a příznivým složením, které je vhodné již pro tříměsíční děti. Zákazníci si mohou vybírat z kolekce více než 100 modelů v různých variantách barevných kamenů. Kromě kvalitních šperků s neotřelým designem získají se značkou Danfil také jistotu, že kupují originál přímo od výrobce. A ještě jedna dobrá zpráva pro zákazníky, kteří již ikonické dětské šperky vlastní. Danfil bude poskytovat ke všem původním výrobkům záruční a servisní služby ještě dalších pět let.Danfil se stává rodinným klenotníkem

Začlenění dětských šperků pod značku Danfil je logickým krokem k cíli – ještě více přiblížit své výrobky zákazníkům a vydobýt si čestné místo u všech důležitých životních okamžiků, které si žádají šperk jako dárek či poděkování. V tomto duchu se ponesou i další aktivity společnosti. Do budoucna se na adresu www.danfil.cz přesunou také personalizované šperky s brilianty (nyní na www.brilianty.cz) a snubní prsteny (nyní na www.dfprsteny.cz).

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA