Buď, kým chceš. BUSHMAN.

Nová kolekce oblečení a doplňků pro Tvá každodenní dobrodružství

Reklama

Buď v pohodě od jara do podzimu! BUSHMAN, tradiční česká značka outdoorového oblečení z přírodních materiálů, už 25 let navrhuje kolekce oblečení a doplňků pro všechny, kdo mají silnou touhu po životě. Prožij každý den naplno a v oblečení, na které se můžeš 100 % spolehnout.

Kdo je bushman? Člověk, který ctí přírodu, tradice a také sám sebe. Proto miluje pohodlí, svobodu a dbá na to, aby věci, jimiž se obklopuje, byly v souladu s přírodou. Z dílny BUSHMAN vycházejí kolekce, navržené s jasným cílem: aby ses v nich cítil v pohodě a sám sebou. Protože být sám sebou znamená cítit se svobodně. A cítit se svobodně znamená žít.

Nesbírej pivní tácky, sbírej zážitky

Je na Tobě, kam Tě BUSHMAN doprovodí. Do přírody? Na procházku městem? Na zahradní party, túru nebo pracovní schůzku? Užij si všechny své cesty, ať vedou kterýmkoli směrem. Aktuální kolekce BUSHMAN je plná kousků, díky nimž si vychutnáš jakoukoli ze svých oblíbených aktivit. Protože zážitky jsou to jediné, co nám nikdo nevezme…

V nové kolekci najdeš kromě legendárních kousků, jako jsou bytelné kapsáče, kraťasy nebo kožené klobouky, také minimalistická trička, košile i bavlněné „byznys“ kalhoty. Kvalitní bavlněná trička bez potisku slouží jako ideální základ šatníku a ta s výrazným, originálním potiskem řeknou světu víc, než si myslíš. V nabídce máme i šaty, které podtrhnou siluetu a dodají Ti pocit volnosti, takže se budeš cítit jako lesní víla, i kdybys právě jela v tramvaji.

Doplňky BUSHMAN – zásadní „maličkost“

Zpříjemni si jakoukoli venkovní aktivitu s doplňky od Bushmana! Dávno neplatí, že si je musíš brát jenom na expedice. Bavlněná kšiltovka Tě nejen ochrání před sluncem, ale taky skvěle doladí uvolněný outfit na procházku po městě, set osušek snadno vezmeš do jedné ruky a u rybníka máš postaráno o celou rodinu, … a taková placatka, tak ta se hodí úplně všude. Inspiruj se!

A nezapomeň – ať v přírodě, anebo ve městě, hlavně buď, kým chceš!

BUSHMAN – všude s Tebou.

Už 25 let.

 www.bushman.cz

Foto: ©BUSHMAN

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama