Bílá pánská košile – elegance pro každého?

Bílá košile v pánské skříni je přesně to samé jako malé černé šaty pro ženy. Spolehlivý, stylový, ideální kus oblečení pro každou příležitost. Bez ohledu na zdroje a čas strávený na výběru skříně, bílá košile vám umožňuje okamžitě vytvořit správný vzhled. Je skutečně bílá košile vhodná pro každého muže?

Bílá košile je nepostradatelný kousek

Bílá košile s dlouhým rukávem je ikonický kus oblečení. Může se hodit do jakéhokoli stylu, přidat styl ke každodennímu nošení v souladu s aktuálními módními trendy. Chcete-li však skutečně vytvořit originální vzhled s bílou košili, musíte věnovat pozornost takovým parametrům jako jsou střih, materiál a detaily. U bílých košil můžete rozlišit hned několik modelů. Nejformálnější jsou bílé košile, které lze nosit pouze se smokingem nebo frakem. Čím méně je však košile formální, tím je univerzálnější.

Bílé košile s dlouhým rukávem, které mají klasický nebo italský límec jsou ideální pro obleky, ale lze je také kombinovat s mnohem méně formálními chinosy, s ležérní bundou nebo si k nim můžete vzít džíny s klasickým střihem. Pořiďte si nejen bílé pánské košile na Bolf.cz.

Bílá košile je vždy skvělým zázemím pro kravaty. Světlé a tmavé, v neutrálních nebo tlumených barvách, úzké nebo masivní. Pečlivě si vyberte pouze límec. Ten malý dokonale spojí úzké kravaty a sako s úzkými klopami. Bílá košile s italským límečkem zase vypadá pěkně s působivou kravatou, kombinovaná s velmi elegantní bundou a dokonce i oblekem s vestou.

Bílá košile pro každodenní nošení

Pro každodenní nošení vypadá bílá košile skvěle spolu s kalhotami. Pokud však pro styling zvolíte jinou vrstvu, nemusí to být bunda. Obvykle dobře funguje také lehký barevný svetr ke krku. Můžete také vsadit na nejmódnější bundy. Bílé pánské tričko v kombinaci s barevným bomberem je hitem podporovaným špičkovými návrháři. Neméně zajímavé je bílé pánské tričko oblečené pod koženou bundu. Odvážná sada má kombinovat bílou košili s kapucí a sakem. Po několik sezón bylo také velmi módní nosit bílou košili v oblečení se sportovní obuví.

Při výběru bílé košile je třeba pamatovat na drobné detaily. Barevný límec, knoflík, manžety nebo kapsy dělají tuto košili méně formální a vhodnou pro každého. Zvláště zajímavé jsou pestré motivy, které jemně, ale velmi účinně narušují formální charakter bílé košile. Zajímavé jsou například bílé košile s denimovými límci a manžetami. Nebojte se ani vzorů v podobě barevných kostek na bílém podkladu.

Věnujte pozornost materiálu

Bílé pánské košile jsou nezbytným kusem oblečení, ale při nakupování věnujte pozornost materiálu, ze kterého byly šity. Obchody nabízejí různé typy řešení, které mají usnadnit používání nebo praní a žehlení. Nemačkané polyesterové košile nebo teflonové modely odolné proti skvrnám však nemusí být nutně dobrou volbou. Umělý materiál nepřidává eleganci a kromě toho nedovoluje pokožce dýchat. Klasická bílá pánská košile vyrobená z vysoce kvalitní bavlny jsou určitě lepší, což zajistí pohodlí při nošení, navíc se snadno žehlí a co je nejdůležitější, vypadá dobře na těle.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama