Bezpečné dětské cyklosedačky a helmy Bobike

Chystáte se na cyklovýlet s dětmi či společnou rodinnou dovolenou na kolech? Nezapomeňte na kvalitní bezpečnostní vybavení – cyklosedačky a helmy. Představíme vám přední evropskou značku dětského cyklistického bezpečnostního vybavení – Bobike. 

Reklama

Bobike je nejrozšířenější značkou ve svém segmentu v celém Beneluxu. Výrobky Bobike se vyznačují velmi vysokou kvalitou a jednoduchým, elegantním designem. Plní evropské bezpečnostní normy EN 14344 a jsou certifikované náročnými bezpečnostními certifikáty TÜV. 

Kvalitní dětská sedačka na kolo zajistí dítěti bezpečí i pohodí. Použité materiály zajišťují snadnou péči o povrch, jeho omyvatelnost a stálost. Dětské sedačky Bobike snadno připevníte na jakékoliv jízdní kolo za použití univerzálních adaptérů. Bobike nabízí přední i zadní cyklosedačky a dále pak širokou škálu dětských cyklistických helem. 

Přední dětské sedačky

Modely Bobike One Mini a Mini Exclusive jsou určené pro nejmenší cestovatele. Mají stavitelné stupačky, tak aby nožky dítěte byly vždy pohodlně a bezpečné umístěné. Sedačku je možné je kombinovat i s ochranným plexi štítem, který chrání před větrem či hmyzem. Přední cyklosedačka Bobike Mini Exclusive umožňuje snadné nastavení výšky ramenních popruhů do 3 pozic a může tak růst s vaším dítětem. Navíc poskytuje dítěti i opěrku pro ruce. 

Přední cyklosedačky Bobike jsou vhdné pro děti od 9 měsíců do 3 let Nosnost je do 15kg.

Zadní dětské sedačky 

Modely Bobike Go, Bobike One Maxi, Bobike Maxi Exclusive a Bobike Maxi Tour představují klasické modely zadních sedaček na kolo. Dvojité opláštění a zvýšená boční ochrana zvyšuje pohodlí i bezpečnost. Opěrka pro hlavu vymezuje prostor i pro helmu, u modelu Bobike Maxi Tour vykrývá i boční prostor kolem hlavy. Tříbodové pásy mají kvalitní polstrování, stavitelné stupačky nastavíte do 5 výškových pozic. Zadní dětské cyklosedačky Bobike velmi snadno a rychle namontujete na kolo a uvezou děti do hmotnosti 22kg. 

Velmi oblíbeným  a na trhu unikátním modelem je sedačka Bobike Junior, kterou využijete na přepravu i větších dětí na kroužky či do školy. 

Dětské cyklistické helmy 

Bobike dětské helmy na kolo poskytují skvělou ochranu hlavy a pohodlí, ale i velmi elegantní provedení. 


Bobike nabízí kvalitní design i vysoký bezpečnostní standard. Vyberte si i vy z široké nabídky produjtů Bobike. Distributorem značky Bobike v ČR je společnost Citybikes, s.r.o. 

www.citybikes.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama