REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 23.9. a svátek má Berta
V okolí

Asonance a Medokvas v Zemi Keltů

V polovině srpna nás ve skanzenu v Zemi Keltů čekají hned dvě akce po sobě: Koncert ASONANCE a MEDOKVAS!

Hudební skupina ASONANCE začíná opět koncertovat, a tak se na ni můžete těšit i u nás v keltském skanzenu v Zemi Keltů v pátek 12. srpna od 19:30. Po koncertě proběhne noční prohlídka skanzenu – na ni je však nutné se předem objednat: Lístky na koncert, včetně těch s prohlídkou, seženete na GoOut!

A hned v sobotu a v neděli se můžete těšit na festival medových nápojů a výrobků z medu – MEDOKVAS. Bez medu si mnoho z nás život neumí představit. Přidáváme ho do perníčků i jiných sladkostí, do omáček k masu, nebo jen tak do čaje. Navazujeme tak na naše keltské předky! V naší Keltské kuchyni se tedy podíváte pod ruce Keltkám a ochutnáte jejich speciality.

REKLAMA

Medovina - autor fotografie: Jiří Kalát
Medovina – autor fotografie: Jiří Kalát

Projdete si stezku Včely v pravěku, poslechnete si povídání o včelách a ochutnáte medovinu – jeden z nejstarších nápojů, kterým už Keltové hostili své návštěvy. Také budete mít možnost ochutnat různé druhy medů a budete si moci s dětmi vyrobit svíčku ze včelího vosku.

V sobotu nám zahraje kapela IRLANDA hrající instrumentální i zpívanou hudbu s keltskými kořeny, keltským feelingem a českými texty. Můžete tančit, zpívat nebo se jen tak zaposlouchat. Svou hudbou nás potěší v 11:00 a v 15:00.

Informace o vstupném na Medokvas a další praktické informace najdete na našem webu:

www.zemekeltu.cz

REKLAMA

Klešťovitá brána - autorka fotografie: Kristýna Prokůpková
Klešťovitá brána – autorka fotografie: Kristýna Prokůpková

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA