REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 8.12. a svátek má Květoslava
V okolí

Aqualand Moravia chystá na rok 2020 velké novinky

Už máte naplánovanou letní dovolenou? Tak nezapomeňte do plánů přidat i zastávku v Aqualandu Moravia. Jediný den vám ale nejspíš nebude stačit. S odstartováním léta totiž aquapark chystá hned několik novinek. Tou zásadní je otevření nového rodinného tobogánu, který vás sveze i do kopce. A letní areál bude dvakrát větší – vodní svět pro děti, šnorchlovací bazén či líná řeka.

Že jste ještě na tobogánu nejeli vzhůru? To je dost možné. Od následujícího léta si tobogánovou jízdu do kopce užijete v Aqualandu Moravia. Nový rodinný tobogán to bude hravě zvládat. Půjde spíše o horskou dráhu, protože to bude pořádný „velikán“ mezi tobogány – čítat bude rekordních 242 metrů. Před jízdou pasažéry zváží a podle váhy chytře určí množství vody. Start si užijete z nástupiště ve výšce, jež zhruba odpovídá panelovému domu, a při jízdě dosáhnete převýšení 17 metrů. Na jízdu do kopce se můžete během jedné jízdy těšit celkem pětkrát. Horská vodní dráha bude určena pro dva cestující na dvoumístném raftu. Za hodinu stihne odbavit až 250 adrenalinových milovníků. A dobrá zpráva pro rodiny – v doprovodu dospěláků si jízdu vychutnají i děti.


REKLAMA


Letní areál bude dvakrát větší

REKLAMA

Do léta vykročí aquapark i s prostornější venkovní částí. Zatímco během loňské letní sezóny jste řádili na ploše o zhruba šesti hektarech, ta nová bude zhruba o polovinu větší. Nově Aqualand Moravia nabídne vodní svět pro děti, kde si malé ratolesti užijí skluzavky, průlezky, vodotrysky a vodopády, vodní hrad či věž, na kterou budou moci vylézt. A také koupání v bazénech s odlišnou hloubkou, aby se v nich mohly koupat děti různých věkových kategorií.

Mezi další letní nováčky budou patřit šnorchlovací bazén a líná řeka. A nové budou i méně viditelné vychytávky – třeba nový vstup do aquaparku z druhé strany, tedy směrem ke kempu, nebo vylepšení gastronomického provozu.

REKLAMA

Připravované novinky v Aqualandu Moravia jsou lákavé. Jestli se vám ale nechce čekat až do léta, využijte příležitosti a kupte si lístky pod stromeček. Aqualand Moravia si i letos připravil vánoční nadílku za skvělé ceny. Lístky můžete zakoupit zde. Užijete si rodinou jízdu, relax, zábavu a dobrodružství ve vnitřním areálu, který čítá až 18 atrakcí a tobogánů a až 12 bazénů.
Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA